Czuję się zobowiązany wystawić szkole najlepszą opinię, gdyż oprócz przygotowania do egzaminu który zdałem za pierwszym razem, nauczyłem się jeździć poprawnie i bezpiecznie, szkoła dopasowała się do mojego wolnego czasu którego nie miałem za wiele a parę ładnych lat zwlekałem ze zdaniem egzaminu i zależało mi na jak najszybszym końcu. Podczas nauki zrozumiałem na co muszę uważać nie tylko po to żeby zdać egzamin, ale również po to aby bezkolizyjnie pokonywać kolejne kilometry. Szybko oduczono mnie złych nawyków ktore przyniosłem ze sobą do szkoły, a każda godzina spędzona z instruktorami to nie tylko ciężka praca ale i dobra zabawa. Będzie mi brakować miny instruktora gdy kolejny raz przejechałem znak stopu bez zatrzymania się ;]. Polecam każdemu w każdym wieku i z każdym stopniem zaawansowania. Nauczyć można się wiele, tak jak napisałem na początku, nie tylko po to aby zdać egzamin. Instruktorzy są profesjonalnymi zapaleńcami motoryzacji, dlatego na każde moje pytanie potrafili odpowiedzieć w sposób który otwierał mi oczy na wyjątkowo trudne skrzyżowania i niezrozumiałe czasem zasady ruchu drogowego. Za parę dni mam egzamin na kat A, do którego czuję się dobrze przygotowany.Dzięki