Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lana - opinia wątek zamknięty Nie polecam, najgorsza organizacja, jaką widziałem. zamiast studiów...
~Lana
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Przyjazna atmosfera, nauka techniki a nie tylko zadań egzaminacyjnych....
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 czerwca 2021

Anton - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Przyjemna atmosfera. Instruktorzy z ogromną wiedzą i...
~Anton
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 września 2020

Kursant - opinia wątek zamknięty Kurs na prawo jazdy kat.A w osk grand prix zakończony zdanym dziś egzaminem w...
~Kursant
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

KKwiatkowski - opinia wątek zamknięty Zrobiłem kurs na kategorie A w osk gp. egzamin zdałem za pierwszym...
~KKwiatkowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 maja 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Szkoła godna polecenia. Okazało się że można nauczyć jazdy jazdy na motocyklu...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Polecam Szkołę! Pełen profesjonalizm. Doświadczeni instruktorzy, którym...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 listopada 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą zrobić prawo jazdy na motocykl. Pełen...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

MEGA POLECAM!! wątek zamknięty Właśnie ukończyłam swój pierwszy egzamin z wynikiem pozytywnym, oczywiście...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Najlepsza szkoła jazdy!! wątek zamknięty Trafiłam do nich po kursie w innym ośrodku. Tyle co u nich w 15h nie nauczony...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Najlepsi wątek zamknięty Do OSK WSJ trafiłam z polecenia po kilku niezdanych egzaminach. Nie sądziłam,...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Świetna szkoła ze świetnymi ludźmi wątek zamknięty Uważam że lepiej trafić nie mogłem. Bardzo mili instruktorzy, wszystko...
~Jędrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Nie ma lepszej szkoły wątek zamknięty Zaczynałem kurs w szkole gdzie plac szybki znajdował się pod wiaduktem w...
~bakud
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Polecam gorąco :) wątek zamknięty Najlepsza szkółka, zdałem za pierwszym egzamin teoretyczny i praktyczny....
~Karol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Najlepsi!! wątek zamknięty WSJ polecam wszystkim !! Pełen profesjonalizm, luźne godziny i przede...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

~Xyz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Jak zdać egzamin na Prawo Jazdy za pierwszym razem? wątek zamknięty Czuję się zobowiązany wystawić szkole najlepszą opinię, gdyż oprócz...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 maja 2017

POLECAM!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim WSJ :) chodziłam na kurs kat B, który przebiegał w świetnej...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Kat. A tylko w WSzJ wątek zamknięty zacząłem kurs na kat. A w innej szkole, której nie polecam nikomu. W Wyższej...
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

Doskonały wybór szkoły na prawo jazdy kat. A wątek zamknięty Zdałem egzamin praktyczny na kat. A w dużej mierze dzięki szkoleniu i poradom...
~Radek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
96

postów

85

wątków

do góry