Kurs na prawo jazdy kat.A w osk grand prix zakończony zdanym dziś egzaminem w PORD za pierwszym podejściem :-)
osk grand prix wybrałem dzięki dobrym opinią znalezionym w sieci spośród wielu innych szkół. Pomimo że miałem bardzo blisko inne szkoły, zdecydowałem się dojeżdżać na plac z drugiej części Gdańska - tak nawiasem mówiąc usytuowanie bardzo blisko PORD ma ogromną zaletę, śmiga się po trasach egzaminacyjnych. Tutaj potwierdziło się to wszystko o czym czytałem: brak ukrytych kosztów, jazdy z instruktorem który śmiga razem z Tobą na motocyklu (ratuje skórę jak się pogubisz na dużych Gdańskich skrzyżowaniach i możesz szybko zjechać z nich za instruktorem), bardzo duża zdawalność. Od siebie dodaje: elastyczność w planowaniu zajęć (dla mnie miało to bardzo duże znaczenie), bezpieczeństwo - na palcu i na mieście, mądrze stopniowane trudności, bezcenne porady jak pokonywać zakręty - uratowały mnie przed paniką już na pierwszym wyjeździe poza plac manewrowy. Przy okazji, tamten pierwszy szlak okazał się drogą powrotną na dzisiejszym egzaminie. Slalom szybki i omijanie przeszkody za pomocą przeciwskrętu - tego naprawdę nie uczą wszędzie :-). Dziś ja wpisuje swoją opinię, mam nadzieję ż