Widok

Jak zwykle

w tym chorym kraju rowerzyści są pomijani.... gdzie priorytety!
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zluzuj

Zluzuj gacie bo Cię najwyraźniej uciskają,,,przeprowadzanie przez przejście jaest chyba najważniejsze,,bo daje kierowcy szansę na zauważenie takiego osła nawet jak nie stać go na światełka ,,,bo gacie były za drogie ,,,ale obawiam się że to za trudne do pojęcia ,,,dzieciaczku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Noi?!

Ilu jest rowerzystów a ilu pieszych ?!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba być niespełna rozumu żeby w śniegu jechać rowerem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

he he, to dlaczego w tych miastach władze nie jeżdżą na rowerach, tylko innym nakazują?

Pomyśl trochę, myślenie nie boli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

transport samochodowy pedalisto, to również autobusy, również te elektryczne

a teraz marsz do szkoły , do nauki, ogarniać rzeczywistość, a nie lewackie ideologie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielu się przesiadło z taki skutkiem, że wjeżdżali pod prąd samochodami. Nie każdy w sile wieku ma umiejętności do tego.

A może ty lubisz sport zwany czołówkami na autostradach? Zatm dla własnego dobra nie polecaj samochodu każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Płaci podatki to ma prawo masochisto! Jak nie masz jako podatnik wymagań wobec władz, to nie znaczy że inni mają

być bierni jak ty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I tak odśnieżą mądralo. Narzucasz samochód ludziom którzy wolą rower? Część wybiera rower, bo nie ogarnia

prowadzenia samochodu (gdzie mają inne super talenty - do innych rzeczy). A może lubisz czołówki samochodowe na autostradach? Lepiej zatem aby część ludzi jeździła na rowerach, skoro nie czuje się dobrze za kierownicą. I nie proponuj tu "zbiorkomu" bo nie wszędzie on dociera, a z buta jest za daleko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Coś ci nie fika dzieciaczku trzech pedałów samochodowych?

Przeprowadzanie roweru? To zap,,,j autem na 100 % zgodnie z przepisami prawnuczku Anieli Dulskiej. Śmierdzisz hipokryzją na odległość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ma e5 to nie ma 20 letniego auta

Z resztą zluzuj majty bo się za bardzo napinasz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

w przeciwienstwie do ciebie pracowałem w tych krajach wiele lat imieszkałem tak i jeździłem tam rowerem cały rok!!

Ty natomiast byłes najdalej w swojej wsi pod Gdańskiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kilkadziesiąt tysięcy kierowców i pieszych ma czekać

Bo 2 typów w getrach woli rowerkiem mimo, że warunki nie pozwalają na to XD
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

poco sie głupota chwalisz dzvabnku klimat maja taki sam jak w Polsce a nawet gorszy dgysby był kiedy kolwiek gdzie kolwiek to

ale ty poprostu jestes głupi i cio sie wydaje ze musisz sie tym chwalic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry