Widok

Jaką agencje nieruchomości polecacie?

Witam, przymierzam się do sprzedania swojego mieszkania w Gdańsku. Zastanawiam się, czy warto podpisywać umowę z biurem pośrednictwa czy działać samemu ogłaszając się na portalach internetowych?Jakie biuro pośrednictwa są godne polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pośrednictwo-zbedne ogniwo w tym temacie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
myślę, że warto, bo pośrednik nieruchomości zajmie się tym profesjonalnie - lepiej wyceni mieszkanie, przygotuje porządne ogłoszenie, ma dostęp do wielu portali ogłoszeniowych, przekaże twoją ofertę innym pośrednikom, będzie obecny przy oglądaniu mieszkania przez potencjalnych kupujących (co na pewno jest bezpieczniejsze niż wpuszczanie do domu kogoś, o kim nic się nie wie).
powodzenia!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja myślę że nie warto, sam sprzedałem swoje mieszkanie w Gdyni bez pomocy biura pośrednictwa po prawie 3 miesiącach ogłaszania. Aby dobrze zareklamować mieszkanie korzystałem z pakietów ogłoszeń które są sprzedawane na portalu allegro.pl Informacji o dokumentach jakie muszę zebrać aby sprzedać mieszkanie oraz wszystkich rzetelnych informacji udzielił mi notariusz z którego usług korzystałem!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
są plusy i minusy korzystania z biura pośrednictwa. minusem jest z pewnością konieczność zapłacenia za usługę pośrednika wynagrodzenia. a plusy? wiadomo - szybsza sprzedaż, bezpieczeństwo, oszczędność czasu.. osobiście uważam, że warto skorzystać z pośrednika, wszak tu chodzi o sprzedaż "czegoś" wartego pewnie kilkaset tysięcy złotych, być może dorobku całego życia ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam http://www.master-house.pl/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pośrednicy i zarządcy

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

do góry