Widok

Jaką siłownię polecacie?

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Hej hej, planuję właśnie zapisać się od września na siłownię, myślę o Gymnasione w Madisonie:)

A może polecicie inną? zależy mi na "pozytywnym otoczeniu", czyli żeby towarzystwo było "normalne", nazwę to - różnorodne, a nie sami "pakerzy" i laski (dosłownie), które chodzą na siłkę dla lansu, a nie z rzeczywistych potrzeb.
No i ile średnio płacicie za karnet?

Ponieważ nigdy wcześniej na siłownię nie chodziłam, wtajemniczcie mnie proszę, z jakich urządzeń korzystacie?
Albo zróbcie taką rozpiskę, ile czasu i na jakim sprzęcie spędzacie?

Z góry bardzo dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetny temat :-) Ja również dołączam się jako zainteresowana wyborem dobrej siłowni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jestem masywnym fanem piłki nożnej, ale oglądałem mecz z moim byłym, a Jack grał dla Anglii w mistrzostwach świata. Było konkretne ujęcie, którego szukam. Myślę, że bramka została strzelona przeciwko Anglii i był powolny strzał Mo Jacka z rękami za głową i patrzy prosto w kamerę. Myślę, że większość ludzi zna to jako moment, w którym podbił serca wszystkich kobiet na całym świecie. W każdym razie nie mogę znaleźć klipu i chcę go, więc jeśli ktoś może go połączyć, byłoby świetnie Dzięki. https://www.bestgrouponline.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę na fitness do Forfitu na zaspie. Jest tam oczywiście też siłownia i sauna.
karnety są za 100 i 150zł.

Lans jako taki jest na pewno na każdej siłowni, ale dziewczyny chodzące na zajęcia są mega spoko i panie instruktorki też bardzo OK :)

Pochodzisz jakiś czas regularnie i panie instruktorki na pewno zaczną postrzegać Cie bardziej indywidualnie :)

Mi się tam bardzo podoba
"Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności." - J. Osborne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też poszukuje siłowni/fitness i jeśli ktoś chciałby wspólnie ze mną się wybrać to czekam na kontakt.

A co do zajęć Forfit , to czy zajęcia odbywają się według grafiku ? bo otrzymałam informację, ze trzeba przed każdymi zajęciami zapisywać się telefonicznie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodziałam zawsze na 18 przez 2 miesiące i tylko raz zajęć nie było, ale to dlatego, że instruktorce coś wypadło. Miłe było to, że pan z siłowni zajął się nami i pokazał co i jak robić na siłowni :) oczywiście wejście było gratis w tym momencie.

Od poczatku miesiąca znowu zacynam chodzić. Dołączcie się jeśli macie ochotę ;)
"Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności." - J. Osborne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś rok temu chodziłam na siłownię " Atleta"- na Przymorzu( chyba okolice Opolskiej?). Koszt karnetu to ok 100zł(bez weekendów), są ciężary, kilka stepów, rowerków, bieżni, obok sala do grania w piłkę oraz sala z ping- pongiem, z tego co słyszałam również są tam prowadzone zajęcia fitness dla Pań( ceny nie znam). Jest też sauna. Dawno nie byłam, ale można zadzwonić, albo pójść na próbę- koszt jednego wejścia ok10zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodam może, że mieszkam na Kartuskiej (Siedlce) i zależy mi na czymś w "moich" stronach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo w pobliżu miejsca pracy poszukaj, ja tak zrobiłam, po drodze z pracy zachodzę na fitness.
Torbę z rzeczami zabieram już rano z domu i dumnie z nią się wożę :P
"Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności." - J. Osborne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm tez jestem z Siedlc ale ja chodze do Conradinium ale to typowa silownia dla facetow, dla kobiet bardzo mało sprzetu jest, a patrzalaś gdzieś na jasieniu albo na chemie ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odświeżam temat!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ;-)
Też mieszkam na tej samej dzielnicy co Ty. Dziś po długiej przerwie wybieram się na siłownie. Najbliżej i najtaniej wychodzi na Chełmie: STUDIO FITNESS I TAŃCA PRO-FINISH GDAŃSK-CHEŁM ul. Chałubińskiego 13
Cena jest naprawde kusząca. Siłownia i aerobik razem to koszt zaledwie 100zł.
Także po południu okaże się czy wyjdę stamtąd zadowolona :-)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jaka ocena siłowni PRO FINISH?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobiłem siłownie w domu http://kolejowa18.pl/sprzety-do-cwiczen-w-domu/ nie jest to duży koszt a jaka wygoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może znajomych z osiedla popytaj ?
"Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności." - J. Osborne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Jasieniu Good Luck Club, dalej na Kartuskiej Dojo Kosodan, na Chełmie w szkole, w której jest basen jest malutka siłownia oraz fitness na Cieszyńskiego obok pasibrzucha i w szkole na Dragana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Jasieniu Leon Fitness Klub - fajna atmosfera!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak szukasz siłki jeszcze to wejdź na fejsa i tam jest aplikacja fit miejsca figury z róznymi miejscami fit zaznaczonymi na mapce :) Ja ćwiczyłam wg planu ułożonego przez trenera na siłce, za darmo układa taki plan pierwszy, pozniej sie placi tylko za treningi personalne juz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To znów ja - Paula, która założyła ten wątek dawno temu... ;)

Minęło trochę czasu, więc odświeżam temat - do jakich siłowni chodzicie??? Lokalizacja nie gra już roli, mogę dojechać gdzie warto.
Ważny jest dla mnie "klimat" i cena.

Dziękuję i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak chcesz pójść do klubu fitness z prawdziwego zdarzenia, to polecam Ci Akademos. Bardzo niskie ceny, lojalnościowy karnet na siłownię, wszystkie sauny i salę cardio oraz treningi obwodowe mają w cenie 99 zł za miesiąc, więc Twój warunek ceny na pewno spełnia, a atmosfera? moim zdaniem jest naprawdę fajna, a zwłaszcza na tych treningach obwodowych. Najlepiej będzie jak sama sprawdzisz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha, coś mi się obiło o uszy, że właśnie w Akademosie organizują dzień kobiet na siłowni ;) jest dla początkujących, ja chodzę od dawna to się nie dowiadywałam, ale jak chcesz to się zainteresuj ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gymnasion!!! cudowna siłownia! serio. no i dobra lokalizacja :) teraz można na klubznizek.pl kupić karnet na miesiąc za 99zł do tego raz trener i sauna wchodzą w pakiet...tylko, że z karnetu można korzystać od pn do pt od 8 do 17 a soboty i niedziele całe :)
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co prawda rowniez jestem z Siedlc ale chodze do Borkowa na siłownie. Jest tam bardzo fajny i duzy fitnes clubktóry się nazywa NH Fitnes.
Troche kawałek jest ale autem szybko ;) Lecz nie ukrywam ze z czasem może zaczne szukać gdzies blizej tez poprostu.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję i czekam na więcej ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wlasnie zaczelam chodzic do calypso na kowalach , bardzo duzo zajec z fitnessu :) ogolnie wszystko fajne i mozesz niieodplatnie radzic sie trenera , cena to 169zl bez umowy i korzystasz z silowni i fitnesu bez ograniczen , przy zapisywaniu trzeba zaplacic 100'zl za czlonkostwo jednorazowo i mozesz kozystqc ze wszystkich silowni tej sieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Apogee studio w Krakowie Super siłownia, zarąbiste podejście do każdego klienta. Brałem tam kilka zajęć indywidualnych
Oto link: http://apogeepersonalstudio.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzilam do calypso w MAdisonie i nie narzekalam, ale teraz narzekam bo jest za duzo ludzi i to stanowczo za duzo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oby tylko chęci zostały i po znalezieniu siłowni zacząć z niej regularnie korzystać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktywność fizyczna w dzisiejszych czasach jest podstawą. Polecam zajrzeć do tej wyszukiwarki: https://lepszytener.pl/fitness
Ja swojego trenera znalazłam właśnie tutaj i jestem zachwycona współpracą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale my tu nie o tych sprawach damsko-męskich piszemy... NIe o ten trening chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobiłem siłownie w domu http://kolejowa18.pl/sprzety-do-cwiczen-w-domu/ więcej mi nie potrzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wasze początki na siłowni? Co poradzicie osobie która nigdy nie była na siłowni i w końcu chciałaby zacząć? Potrzebuje porad dotyczących dosłownie wszystkiego, jestem w tym zielona i naprawdę nawet każda pierdoła będzie dla mnie ma wagę złota.
Moi bliscy znajomi nie chodzą na siłownie, wiec nie mam za bardzo kogo się doradzić. Gdy chciałam sie dowiedzieć od kogoś kto już uczęszcza tam już długi czas to nie dostawałam żadnych rad dla początkujących tylko gadali mi o jakiś suplementach, odzywkach xd a dla radą by była informacja czy mam zabrać jakiś ręcznik itp.
Od 3-4 lat zbieram się żeby zacząć na nią chodzić, ale zawsze coś nie pasowało. Mieszkam na wypizdowie i większe siłownie były 40/50km ode mnie. Nie były mi wcale po drodze. I miałbym problem pogodzenie dojeżdżania tam z pracą. Teraz w końcu w pobliskim miasteczku otworzyli mała siłownie. Chciałbym zacząć tam chodzić ale ciagle w głowie mam taki hamulec że będę tam oceniana, że mam np. Nie taki strój, nie takie Buty, robie coś źle. Chciałbym To przemoc ale wiedzieć od A-Z co początkująca osoba powinna widzieć przed pójściem na siłownie.

Czy warto jest zakupić ręcznik na siłownie od dr Bacty? https://drbacty.com/ Co przygotować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Garden Clinic! Cena wysoka, ale jest basen, sauny spa i wszystko na wysokim poziomie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Sport

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Hulajnoga elektryczna co polecacie? (8 odpowiedzi)

Jaką hulajnogę elektryczną polecilibyście? Na co zwracać uwagę? Może jakieś konkretne modele? Na...

do góry