Widok

Jaka zmywarka do bardzo brudnych naczyń ?

Jaką zmywarkę polecacie do dużej ilości naczyń, żeby domywała bardzo brudne naczynia typu garnki, patelnie itp. Miałam już zmywarkę elektrolux i nie domywała brudnych garnków. Z tego co czytałam nowe średniej klasy zmywarki takie za około 1400zł też nie domyją garnków itp.
Czy warto wydać więcej i kupić zmywarkę bosch ze strefa intensywną SMS88TI01E za 2900zł lub Samsung DW60H9950FS WaterWall ? Czy te droższe zmywarki domyją naprawdę brudne gary ?

Może ktoś ma takie zmywarki lub podobne i mógłby powiedzieć czy warto wydać więcej na taką zmywarkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podnoszę, też mnie to ciekawi.

Ponadto - ja widzę naprawdę dużą różnicę w zależności od tabletek, soli i nabłyszczacza.

Może wystarczy zmywarka średniej klasy a lepsze środki chemiczne?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam simensa kupionego w Niemczech za 900 eur i on domowa garnki i patelnie. Ale pod warunkiem dobrej chemii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam Candy radzi sobie z najbardziej brudnymi naczyniami, tabletki do zmuywania mam zwykle w Polsce kupowan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że tu bardziej chodzi o chemię do zmywarki zamiast o samo urządzenie. Polecam zajrzeć tutaj: https://www.ole.pl/ole-plyn-nablyszczajacy-do-zmywarek-5-l.html , ten płyn plus tabletki na pewno sobie poradzą z najbrudniejszymi naczyniami, korzystam od bardzo dawna z takiego zestawu i jest okej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja szukam zmywarki ale dla siebie do domu. Razem jest nas wszystkich siedmioro. Ja mój mąż, córka z mężem i troje ich dzieci. Więc codzienne zmywanie naczyń jest tragedią. Dlatego postanowiłam że najwyższy czas kupić pojemną zmywarkę. Najlepiej taką co mieści powyżej 10 kompletów naczyń. Słyszałam że Candy mają takie zmywarki i są bardzo dobre. Co myślicie ? Doradzi ktoś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam zmywarkę od Candy. Dokładny model to CDIM 3T623PR i powiem szczerze, że sprawdza się świetnie. Może być używana nawet w nocy, ponieważ ma cichy tryb, a sterowanie przez WiFi jeszcze bardziej ułatwia nam korzystanie. Nie ma też problemu, aby załadować ją po większej imprezie, bo mieści niemalże wszystko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przed zakupem konkretnej zmywarki warto poczytać o niej opinie. Warto pogrzebać w internecie, ja tak szukałam i w sumie przypadkiem trafiłam na https://www.alarmpro.pl/jaka-zmywarke-do-zabudowy-wybrac/ bardzo fajny blog dużo przydatnych rzeczy się dowiedziałam przed zakupem zmywarki, jak się okazało bardzo przydatnych w sklepie bo chcieli mi wcisnąć byle co.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

do góry