Widok

Jaki dobry i tani sklep motoryzacyjny polecacie w Gdańsku?

Witam serdecznie. Poszukuję godnego zaufania sklepu motoryzacyjnego w Gdańsku. Najważniejsze, żeby był dobrze wyposażony w części, albo szybko realizował sprzedaż wcześniej zamówionych części. I oczywiście ceny także powinny być konkurencyjne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz na Żabiance sprawdzony Auto Partner na Subisława obob Wyższej Szkoły Administracji albo Autoland na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Autoland akurat nie jest tani, a do tego obsługuje głownie VW , wiec jak ktos ma cos spoza grupy VAG to moze sie zdziwic.
A Autopartner z Subisława ma faktycznie spory wybór kazdej czesci niemalze do kazdej marki auta, nawet tak juz przestarzałe jak Łada czy egzotyczne jak McLaren. Praktycznie od lat sie u nich zaopatruje w czesci, maja dobry asortyment i bezproblemowy zwrot albo zamiane na inną czesc, gdy się okaze, ze kupiłes nie to co trzeba.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dokładnie-ostatnio do Zondy kupowałem tarcze i klocki i mieli "od ręki".:-P
Nie wiem skąd ten zachwyt,bo jak potrzebujesz zwykłych eksploatacyjnych części do najpopularniejszych japończyków to standardowo nic nie mają i sugerują udaie się do Jappartsa...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecie Japonczyky siem nie psujom!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niedawno zamawiałem części przez internet i bardzo szybko zrealizowali zamówienie. Na https://www.amjoil.pl/ mają spory asortyment i całkiem przyzwoite ceny. Można zaoszczędzić dużo czasu, nie musisz chodzić po sklepach a towar szybciutko jest u Ciebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja korzystam z aparts.pl i zamawiam online - szybka wysyłka, ceny naprawdę spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja z iparts.pl Nie wiem kto jeszcze wystaje w kolejkach po hurtowniach chyba tylko jakieś dziadki bo nawet do warsztatów z tych hurtowni już dowoza od dawna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Nowy samochód (11 odpowiedzi)

Cześć motomaniacy ,jaki samochód polecicie dla kobiety z salonu max 60.000 ?

Vin (9 odpowiedzi)

Mam pytanie, Jest sobie raport badań technicznych auta i każdorazowy przebieg. Co może znaczyć,...

Lema Trans Gdynia (3 odpowiedzi)

witam, jakie macie opinie na temat tego warsztatu ?

do góry