Widok

Jaki kolor do mlecznej czekolady

Posiadamy w salonie meble w kolorze mlecznej czekolady i chcielibyśmy dobrać do tego kolor ścian. Teściowa posunęła pomysł koloru białego – dla mnie masakra i kojarzy mi się ze szpitalną sterylnością. Co myślicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

biały kolor na ścianach powrócił ostatnimi czasy do łask. Biel jest efektowna, praktyczna i uniwersalna. Pasuje zarówno do nowoczesnej jak i klasycznej aranżacji. Wybór mebli do takiej kolorystyki również nie powinien stanowić problemu. Biały w Twoim wypadku, to naprawdę dobry pomysł. Głowa do góry, na pewno Wasze mieszkanie nie zamieni się przez to w szpital (chyba, że zamierzacie tam wstawić coś, o czym nie wiemy. Jeśli jednak nie uda Ci się przekonać męża na wybielenie ścian, to doskonałym lekarstwem , może okazać się kolor naturalna bawełna z naszej palety barw. Dobrą alternatywą może być perłowa organza – ma również lekki, delikatny odcień. Życzę Ci dużo odpoczynku w odmienionym salonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym nie kładła białej farby. Postawiłabym raczej na ecru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o salon, to radzę kierować się kilkoma prostymi zasadami - https://tapetuj.pl/blog/idealny-salon-czyli-diabel-tkwi-w-kolorze/
Tak naprawdę odpowiednia aranżacja pomieszczenia wymaga absolutnych podstaw.
Przyjemna kolorystyka, przyjemne dodatki i docelowo wszystko będzie wyglądać idealnie. Po prostu starajcie się z głową dopasować każdy element. Tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

do góry