Widok

Jaki kurs kosmetyczny wybrać?!

Szukam dobrego kursu kosmetycznego na terenie trójmiasta, który zakończy się jakimś liczącym się certyfikatem. Zastanawiam się nad Europejskim Centrum Kształcenia i Europejską Edukacją. Jeśli uczestniczyliście w tych kursach, to proszę o opinię i pomoc w wyborze. A może odbyliście dobre kursy gdzieś indziej? Zależy mi na tym, żeby się bardzo dużo nauczyć i mieć dobry certyfikat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli chcesz sie dużo nauczyć to idz na studia: kosmetologia. a nie na kurs, później mamy takie kosmetyczki,jakie mamy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po studiach też nie każdy jest mądry i kompetentny! Niestety! :/ Trzeba to lubić, robić z pasją, uczyć się dla siebie, a nie tylko po to, żeby zdać... Ja studiuję, ale inny inny kierunek. Kosmetologię chciałabym zrobić dodatkowo, a nie mogę sobie pozwolić na kilka lat nauki drugiego kierunku jednocześnie. Dlatego poszukuję dobrego, intensywnego kursu. Fajnie, gdyby kolejne odpowiedzi mi w tym jakoś pomogły. ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wybrałam szkołę 2-letnią kosmetyczną darmowa ale na początek wystarczy, bo kurs nic nie da, człowiek nic sie prawie nie uczy, byłam ostatnio na kursie wizazu za prawie 1000zł i nic sie nie nauczyłam, bo kobieta pokazywała tylko zdjęcia w necie i mówiła tak pomalujcie, a sama nic nie pokazała od siebie totalna porażka roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A długo już jesteś w tej szkole, czy dopiero zaczęłaś? Dobrze uczą? Ja studiuję zaocznie, muszę też pracować, więc mimo że darmowa, raczej nie dałabym rady. :/ 2 lata to sporo czasu, a trzeba skądś brać kasę na dokończenie studiów i życie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pracuje na cały etat uczą ok, nie narzekam właśnie kończę szkołę i zamierzam iść teraz na studia w tym kierunku i nie żałuję, nauczysz się wielu rzeczy które na pewno sie przydadzą, a poza tym na kursie nie nauczą cię anatomii, chorób skóry itd.. albo tylko trochę. Szkoła jest w weekendy i nie wszystkie. materiał fajnie się przyswaja jeżeli ktoś to lubi i chce to robić i ma z tym pasję, ja od 12 lat zajmuje się telekomunikacją, i dopiero teraz zdecydowałam się zmienić branże bo kosmetyka to coś co kocham wręcz. Co do szkoły to różne są opinie ja jestem w Żaku i jest nok, ale co nienktórzy narzekają, więc różnie bywa, dlatego warto wybrać taką która będzie ok dla Ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie zaocznie studiuję, więc 3 weekendy w miesiącu mam zajęte, a w tygodniu muszę gdzieś pracować żeby zarobić na życie. te pół roku na kurs bym jakoś przebiedowała. ;) ale 2-3 lata to już nie bardzo... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kursy które rozważam trwają 7 miesięcy w trybie dziennym, więc mimo że oczywiste jest, iż to nie to samo co studia, to raczej powinny być znaczące. Ponoć jest 200 godzin teorii i 500 godzin ćwiczeń, a grupy tylko 4 lub w drugim - 10 osobowe. Tylko nie wiem jak to wygląda naprawdę w praktyce. Może ktoś korzystał z tych kursów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zraziłam się kursami, nie mam do nich przekonania, a i klientki inaczej patrzą jak się skończy szkołę niż kurs bo dyplomami warto się potem chwalić bo ma to znaczenie, wszelkie certyfikaty.

Jeżeli ktoś już się zdecyduje na kurs to warto dokładnie sprawdzić kto je prowadzi, jakie ma kwalifikacje, czy ma ten ktoś swój zakład kosmetyczny i pójść tam na "obczajkę" itd.. Ja po tym wizażu jestem zniesmaczona. kasa wydana na marne... gdybym nie miała doświadczenia w wizażu to byłabym ciemna po nim. Więc jak już wydać kasę na jakiekolwiek kursy to trzeba prześwietlić dookoła wszystko. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja jestem z Gdyni ale kurs kosmetyczny robiłam w koszalinie w akademii szkoleniowej, byłam na takim kursie miesięcznym po skończeniu technikum żeby sie troszkę podszkolić i byłam zadowolona, miałam tam dużo zajęć praktycznych, pracowałam na klientkach i ta wiedza fajnie się uzupełniła. Kurs zakończył sie certyfikatem i pracuje w salonie teraz więć polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej a nie chcecie wybrać się do Łodzi ?:) http://erudio.com.pl/kursy/32/kosmetyka-i-fryzjerstwo.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkolenie zawodowe robisz w Beauty lux i to cię przygotowuje do zawodu. To nie jest tak, że kosmetyczką zostajesz z dnia na dzień, bo jednak każda technika wymaga ogromu pracy i dopiero takimi sposobami wchodzi się na odpowiednio wysoki poziom. Dobre kosmetyki, prowadzący, program - to takie podstawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z warszawy jakieś dobre miejsca szkoleniowe znacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak już o innych miastach to ja mogę pochwalić się kursem we wrocławskim Perfect Glamour. Bardzo dobrze prowadzą kursy, sa na naprawdę wysokim poziomie, gabinet ma profesjonalne, nowoczesne sprzęty i produkty – kosmetyki czy pigmenty do makijażu permanentnego. Ogółem oceniam ich bardzo wysoko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim najlepiej! Nie zastanawiajcie się, tylko szukajcie kontaktu do Beauty Room na Modrej w Szczecinie! Tam zapewnią Wam takie szkolenie, że aż będziecie zaskoczeni zdobytą wiedzą. Ja polecam tylko profesjonalistów, a piękne stylizacje, które oni wykonują można sprawdzić sobie na Facebooku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogółem kurs kosmetyczny też można znaleźć online i to w darmowej wersji, na przykład tutaj - https://kurskosmetyczny.gr8.com/ bardzo fajna rzecz i warto spróbować skoro za free ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

do góry