Widok

Jaki laktator ręczny najlepszy?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
chcę się zabezpieczyć na wypadek trudności karmienia piersią, bo mam płaskie sutki..możecie coś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam tt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też miałam TT i polecam choć kupiłam nowy i używałam kilka razy ale bardzo się przydał :) Kupiony również w razie "w"
Wystawiłam na sprzedaż za niewielkie pieniądze gdybyś była zainteresowana podaję link

http://olx.pl/oferta/laktator-reczny-tommee-tippee-CID88-IDcIQ3B.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TT może być problematyczy przy małych piersiach. Przy plaskich sutkach polecana jest medela mini electric, ładnie wyciąga sutki. Ew. spróbuj nakładek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno nie kupuj lovi. Ja sie z moim mecze 5 miesiecy. Nastepny na pewno bedzie inny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno medela są najlepsze. Znajoma położna mówiła, że jakaś jej pacjentka miała laktator avantu i jej płat skóry z piersi odpadł :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mi b. pomogla medela reczna.Naprawde polecam kazdemu.Ma kilka mozliwosci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam właśnie taki problem z sutkami i używałam do naturalnego karmienia takich silikonowych osłonek na piersi (nakładek) - dziecko wtedy łapało tą silikonową brodawkę i nie było problemu. Oprócz tego używałam laktatora ręcznego TT i mogę go polecić, choć każdy laktator ręczny wymaga cierpliwości i większej ilości czasu, żeby ściągnąć pokarm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używałam medeli dwufazowy byłam bardzo zadowolona super się sprawdził ładnie ściągał super pomógł pobudzić laktacje po cc naprawdę polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam ręczny Aventu i elektryczny Medeli. Avent wygrał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie ręczny Lovi daje bez problemu rade, używałam go na początku z powodu problemu z wklęsłymi sutkami, potem w czasie nawału i teraz aby sporadycznie odciągnąć pokarm do butelki/mrożenia, już 5 miesiąc i jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie avent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
medela harmony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się że warto się zastanowić po co laktator i jak często będzie używany. Ja kupiłam ręczny przed porodem, a chwilę później biegłam do sklepu po elektryczny, bo mi ręka wysiadała.
Miałam TT ręczny i elektryczny i są ok, sprawdziły się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Avent, u mnie sprawdził sie przy pobudzaniu laktacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam pojedynczy elektryczny lansinoh z polecenia. Od znajomej wiem że ręczny daje radę również ale nie jak ktoś ma problemy z laktacją tylko dodatkowo. Niestety że względu na chory nadgarstek ręczny u mnie odpada.

Teraz z perspektywy wiem, ze pewnie zakupiłabym podwójny:
https://www.aptekagalen.pl/lansinoh-podwojny-laktator-elektryczny-na-dwie-piersi-2w1laktator-manualny

Cena nie jest dużo wieksza, a jednak jest wygodniejszy oraz mozna zaoszczędzić więcej czasu.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze odciąga Neno Bella z https://neno.pl/ i nie ma szans, żeby sprzęt przy działaniu obudził maluszka lub innych domowników. Jak chcesz regularnie odciągać pokarm to kieruj się w stronę elektrycznych laktatorów. 3 fazowe teraz zdecydowana czołówka branżowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o doświadczenie z laktatorami to swoje przeszłam... na pewno nie polecam laktatorów ręcznych. Nie jest to warte żadnej złotówki. Jeśli chodzi o elektryczne laktatory to polecam te firmy Neno. Wszystko odbywa się w przede wszystkim higienicznych warunkach. Dodatkowo w zestawie są częsci zamienne. Sama robiąc resarch w internecie na ten temat trafiłam na najwięcej pozytywnych opinii właśnie tej marki. 

https://neno.pl/kategorie/laktatory/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie wiecie kiedy dopadnie was zastój pokarmu, a nic tak nie przynosi ulgi jak odciągnięcie tego pokarmu z piersi a ten z Neno (miałam model Neno Bella Twin) radzi sobie z tym doskonale. 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba ten neno nie za bardzo się sprzedaje, bo firma w co drugim poście wrzuca reklamę. Dobry produkt sam się obroni i nie trzeba robić takich szopek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Puszczanie mleka nosem??? (8 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

do góry