Widok

Jaki materac z twardością H2/H3 do 5tyś?

Witam wszystkich forumowiczów. Mam do Was zapytanie, planuję kupić porządny materac do sypialni i na etapie tych właśnie poszukiwań zacząłem się gubić w ofertach, jest ich na prawdę od groma a ja potrzebuję najlepiej piankowego materaca, idącego w bardziej "twardszą" stronę. Na razie myślę o budżecie około 5 tys. Ważna dla mnie jest okres gwarancji i kwestie tworzyw, z racji tego, że jestem alergikiem. Czy kojarzycie lub czy macie materac, który się wpasowuje w moje oczekiwania? Wstępnie myślałem o modelu curem.reg bo mają certyfikaty jakości i wygląda na dosyć solidnie zrobiony albo Rumba od Hildinga, który jest medyczny. Co myślicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Materac mam z allmeblo i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Kupiłam go w naprawdę bardzo dobrej cenie a sprawdza się w 100%. Zerknij sobie na ich stronę. Na pewno coś dla siebie znajdziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam ComFeel start - materac piankowo - sprężynowy, przystępna cena, doskonała jakość i jest naprawdę wygodny. polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

drzwi wewnętrzne. białe? (46 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

do góry