Widok

Jaki telefon warto kupić?

Możecie polecić fajny model telefonu dla kobiety? Chcę zrobić żonie prezent ale kompletnie nie wiem jakie modele teraz są modne. Wiem, ze żona lubi robić zdjęcia więc raczej musi mieć dobry aparat. Co polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kobiety teraz uwielbiają robić sobie selfi, więc na pewno musi mieć dobry aparat i to nawet ten przedni. Samsungi są dobre, jakiś czas temu polecali Honor, dużo tego jest. Może porównaj kilka modeli i zobacz co jest warte uwagi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Faktycznie może porównanie modeli będzie najlepsze. Google wskazało mi porównywarkę Komórkomat. Z tego co widzę to cała ta Xiaomi góruje, ale raczej jak już bym kupował to może faktycznie Samsunga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Samsungi to generalnie dobra marka sprzętu. Ale może napisz jaki masz budżet na zakup takiego telefonu, bo tak będzie łatwiej coś zaproponować, bo w każdym budżecie inne modele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No do 1000 złotych. Ostatnio widziałem reklamę i Phone 5s za 999 zł ale ostatecznie spóźniłem się i były już wyprzedane, czego żałuję. Też zastanawiam się czy nie wziąć jej telefonu na abonament jak tak w tym Komórkomacie przeglądam oferty. Miała by darmowe do mnie rozmowy więc też bym na tym skorzystał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To tym bardziej porównaj w porównywarce i zobacz gdzie w jakiej sieci jest najlepsza oferta. Ostatnio wydawało mi się, że T Mobile ma dobrą i spory wybór telefonów z wyższej półki. Ale to też pytanie jaką kwotę opłat możesz płacić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No w sieciach większość ma abonament i opłatę miesięczną za telefon. Więc ostatecznie chyba jednak kupię telefon osobno. Zastanawiam się nad Samsungiem jednak. W gruncie rzeczy pomiędzy modelami J a S. Czy wiesz może która wersja jest lepsza. W porównywarce parametrami są bardzo do siebie podobne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No kompletnie się nie opłaca teraz brać abonamentu. Bo przepłacamy za telefon. Lepiej poszukać modelu który nam odpowiada w np. takiej porównywarce o jakiej wspomniałeś i kupić coś nawet na raty w markecie. Opłaty będą zdecydowanie mniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No właśnie byłem wczoraj w salonie T mobile i okazało się to co mówisz. Opłata za telefon jest na start a potem prócz abonamentu jeszcze rata co miesiąc to szczerze wolę kupić coś osobno w elektro markecie. I postanowiłem iść z kobieta i niech sobie coś wybierze. Mam kilka typów co przez Komórkomat wybrałem, może uda mi się jej coś zasugerować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja właśnie w Komórkomacie porownuję Samsunga z Xioami i jak już to Xioami wypada dużo lepiej i taniej. I lepiej mieć telefon z marketu i na kartę a nie płacić raty i abonament.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak dla wiedzy w jakim to błogostanie żyjemy .
W UK czy Irlandii ( mieszkam i pracuję )
Każda umowa abonamentowa np . w UK 40 £ w Irlandii 60 euro , wszystko bez ograniczeń i każdy telefon bez grosza opłat .
Czasami za nowość flagowca kasują ok 109 euro .
I tyle .
W naszym dobrobycie rozbijają telefon za 4 tys. zł. ba 24 m-ce.
Te same firmy , które tutaj czynią to bez opłat .
To tylko jeden malutki przykład jak traktowany jest naród Polski przez zachód.
Badanie lekarskie na zawodowe prawo jazdy zrobione w Irlandii jest respektowane w UK i odwrotnie .
Spróbuj zrobić to u nas ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tia, samsungi są dobre zywkle. Ale jak skupić się jedynie na aparacie to polecam spojrzeć na ten model Huawei mate 20 pro, który wyróżnia się bardzo wysokiej generacji potrójnym aparatem Leica o ultraszerokątnym obiektywie, dzięki czego fotografie z daleka oraz bliska mają idealną ostrość i głębię koloru https://www.play.pl/telefony/huawei/huawei-mate-20-pro/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też bym wybierał samsung, telefony które są bardzo wytrwałe, wydajne i mają długowiecznie baterie. Moimz daniem samsung galaxy s10 plus totalnie wymiata https://www.play.pl/telefony/samsung/samsung-galaxy-s10-plus/ Sami zobaczcie dlaczego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem lg q6 jest bardzo fajną alternatywą https://www.play.pl/telefony/lg/lg-q6/
Dobre fotki. oszczędzna bateria nawet do 2 dni przy lekkim użytkowaniu, Telefon wydaje się mały ale jest bardzo czytelny i user friendly, gdybym miał wybierac to kupiłbym go jeszcze raz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś miałam LG ale to były pierwsze smartfony. Mogę zapytać jak w tym modelu sprawdza się aparat? Aż z ciekawości zaraz sprawdzę na Komórkomacje specyfikacje tego modelu, bo o LG całkowicie zapomniałam, a może warto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj sobie spokój z zaczynaniem szukania od przegladania takich porównywarek, z suchymi danymi technicznymi, szczególnie że widzę interesuje Cie głównie aparat.

Wpisz w neta coś w stylu "jaki smartfon do xx zł", dostaniesz mase wyników czy to w formie pisanej, czy wideo. Jak już wybierzesz przynajmniej kilka interesujacych, na pierwszy rzut oka, telefonów, to potem odpalasz youtuba i kanał Mobzilla (polecam) i ogladasz test telefonu, który Cie interesuje. W każdym teście dostaniesz m.in. odpowiedź, jak wyglada aparat w tym modelu.

I na koniec - pisanie, że Samsungi sa ogólnie dobre i w ogóle, to bajki marketingowe. Jeśli Samsung, to tylko seria S. Wszystkie inne J'ki czy A, będą słabe, mimo dużo wyższej ceny niż innych producentów, gdzie możesz trafić lepszy telefon. Więc nie można generalizować na temat marki. Jedyna generalna zasada to taka, że lepiej kupić telefon z najwyższej półki, który mial premierę rok lub dwa lata temu, niż coś nowego, ale słabego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Absolutna racja .
Tylko ' S'
Reszta nie istnieje.
Miałem i mam wiele Iphone.
Mają super IOs.
Ale S Samsunga 5,6,7,8,8,10,20 wymiata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli dla kobiety to zdecydowanie samsung galaxy A5. Moja żona używa go od paru miesięcy i jest zachwycona. Dostała go ode mnie na urodziny. Dodatkowo znalazłem go w fajnej ofercie na abonament w play więc nie musiałem wydawać miliona monet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też wzięłam sobie telefon w ofercie na abonament w play. Ale nie samsunga tylko nowego iphone X. Nie miałam jeszcze nigdy tak dobrego telefonu. Jedynym minusem jest cena ale w abonamencie się tego tak nie odczuwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja mam np bardzo dobre doświadczenia z samsungami, już od kilku modeli mam serię galaxy s i służą mi długo. Także polecam, np na bestcena.pl mają tą markę w dobre cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podbijam trochę wątek, bo akurat jestem na etapie poszukiwania nowego telefonu. Ważne jest dla mnie, żeby miał sporą baterię, której nie trzeba będzie ładować co chwilę i dual sim. Telefon jest u mnie narzędziem pracy, więc musi być wydajny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A bierzesz pod uwagę BlackBerry? Ma pojemną baterię, więc jeśli pracujesz sporo na telefonie, to idealnie, bo jest wydajna. Dual sim też ma:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się mocno zastanawiam nad zakupem BlackBerry, warto w ogóle inwestować w taki sprzęt? Patrzyłem na ich telefony i wyglądają one na prawde ładnie i estetycznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

używam w firmie od niedawna i jestem bardzo zadowolona, wygodny w używaniu, chociaż chwilę mi zajęło przyzwyczajenie się do klawiatury to teraz mi się to wydaje super wygodne, robię dużo mniej literówek w mailach :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też ostatnio dostałam tego BB jako telefon służbowy, na początku było dziwnie z klawiaturą, ale powiedzieli nam, że to są najbezpieczniejsze telefony na rynku i nie ma mowy o innych. Mam go już mieisąc i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, najlepsze jest to, że bateria trzyma spokojnie dwa dni a nie tak, że muszę ładować telefon dwa razy dziennie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem LG V30 to najlepszy wybór ze względu na wysoką jakości audio a LG ma smartfony które z tych FLACów wycisną maksimum dzięki przetwornikowi audio quad. Obraz i wydajność też pierwsza klasa, aż ciężko znaleźć wady tego telefonu
https://www.play.pl/telefony/lg/lg-v30/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

hm skłaniał bym się ku mojemu BlackBerry KEY2 z fizyczną klawiatura (qwerty) z 35-cioma podświetlanymi klawiszami dotykowymi jak i wbudowanym czytnikiem linii papilarnych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak w ogóle z płynnością pracy blackberry? Nigdy nie korzystałem z ich produktów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie super, nic się nie wiesza, bateria trzyma długo, jestem zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też mam go od niedawna ze względu na to, że długo trzyma bateria. Jest w ni android, działa szybko, nic się nie wiesza:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te BlackBerry mają nowego androida więc ile bym nie miała aplikacji i rzeczy służbowych na otwierane to i tak wszystko działa płynnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sony Xperia XA jest takim damskim telefonem, jak dla mnie. Bardzo łądne zdjęcia, działa bez przeszkód nawet przez lata :)
https://www.play.pl/telefony/sony/sony-xperia-xa/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Xiaomi także jest fajnym smartfonem, znalazłąm w bestcena w bardzo korzystnej cenie Xiaomi Redmi 7, konkret smartfon
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

no wiesz ja wolę sprawdzone telefony które są już na rynku od kilku lat taki mój wybór to BlackBerry Key2 fon który ma bardzo dobre parametry do tego podświetlana klawiatura qwerty z której bardzo dobrze się korzysta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Należy telefon wybrać pod siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

no i jak tak zrobiłem kupując BlackBerry KEY2
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię tego nowego BlackBerry, podchodziłam do niego z dystansem, ale jednak sprawdza się świetnie. Jest wydajny, a dzięki klawiaturze mogę wygodnie pisać nawet długie maile.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie rozumiem tego zauroczenia BlackBery, dla mnie te telefony nie są warte wydanej mej złotówki. Zdecydowanie bardziej stawiam na samsung, sam mam Samsung Galaxy s10e w Play i czuje się jakbym miał w ręce mały komputer.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

No samsungi potrafią zadowolić człowieka ;) Mnie taką radość sprawia samsung galaxy a10 https://www.play.pl/telefony/samsung/samsung-galaxy-a10/ piękny i funkcjonalny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zobaczcie sobie nową odsłonę z tego roku Alcatel 1S. Świetny design, dual sim, android oczywiście 10 i sporo fajnych bajerów. Podoba mi się ilość aparatów z których najmocniejszy ma az 13 Mpix - zdjecia są świetne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak sie sprawuje pod względem szybkości działania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam bardzo dużo aplikacji wgranych i wszystko płynnie śmiga. Niestety dużo korzystam z tel, bo mam w nim dwie karty (prywatną i służbową), więc mogę śmiało powiedzieć, że bateria jest mocna, bo wystarczy ładowanie raz dziennie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla żony to jakiś ładny, ale niedrogi. Taki żeby był wystarczający na proste aplikacje, bo pewnie też nie jest ona niezwykle wymagająca. DLatego też myślę, że Xiaomi redmi note 8t powinien być wystarczający. Nie zacina się, ma piękny wyświetlacz, działa szybko, więc nie ma co się przejmować brakiej cierpliwości żony (moja jej akurat nie ma)
https://www.play.pl/telefony/xiaomi/xiaomi-redmi-note-8t/ tu link jakbyś chciał więcej detali o tym modelu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem jak najbardziej za telefonami Xiaomi. Od około dwóch lat korzystam już z Redmi 4 i nie miałam żadnych problemów, rozglądam się też za nowym modelem i Redmi Note 9 wydaje się bardzo fajna i niedroga (a aparat na duży plus)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pojawił się nowy Alcatel 3X (2020), to jest chyba to, czego szukam. Pojemna z funkcją power bank, więc można ładować telefonem inne urządzenia, poczwórny aparat, nfc, a cena tylko 650 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio słyszałam sporo dobrego o Alcatel. Wyszli z kilkoma nowymi odsłonami modeli wcześniejszych i ten rok wydaje mi się u nich dość udany. Moja mama ma ten 3L szary i jest mega fajny w użytkowaniu. Nawet ma w sobie dużo za dużo na jej potrzeby, ale wiadomo - lepiej mieć niż nie mieć :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

może alcatel 1s 2020? nie jest to drogi telefon, a na prawdę dobry i wydajny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie bardzo dobrze się sprawdza alcatel 3X 2020, znasz? nie jest drogi a dorównuje innym modelom :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ten 3X alcatela ma może NFC? Zależy mi na tej opcji w telefonie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alcatel 3X ma oczywiście NFC. Te nowe wersje Alcatel z tego roku chyba wszystkie mają NFC. W obecnym okresie to bardzo przydatne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co jest w tym alcatel 3X z 2020 roku ? Rozumiem, że jakoś nowocześnie rozbudowany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz bardzo fajne są Samsungi. Moja żona upatrzyła sobie Samsunga Galaxy A21s, więc jak będziemy przedłużać sobie abonament w Play to wymienimy. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę, że każdy doradzi ci coś innego, bo każdy ma inne oczekiwania od telefonu. Jeden chce aby robił super zdjęcia, inny żeby miał dużo pamięci. Mi się podoba ten https://insidemobile.pl/huawei-nova-8/. Poszukaj, znajdziesz tu wszystkie parametry telefonów i opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym wybrał Xiaomi Redmi 9A. Smartfon w przystępnej cenie, a posiada wszystkie najważniejsze funkcje i cena za nowe nie jest wygórowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy uda się kupić upatrzony telefon, warto pomyśleć jak go zabezpieczyć...
Nie chodzi mi tu tylko gwarancje od producenta! Mam na myśli odpowiednie etui czy inną ochronę, szczególnie przed upadkiem ;)
Polecam poszukać takie akcesoria tu https://www.4gsm.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie trzeba szukać modnych telefonów, warto szukać dobrych. Najlepiej wybrać jakiś telefon w ramach abonamentu, ja tak w Play kupiłem Samsung Galaxy S20 FE - naprawdę rewelacyjny sprzęt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się z przedmówcą.
Samsung Galaxy s20 fe to telefon z bardzo stabilną kamerą przednią 32 MP, posiadająca trzy opcje : ultra szeroką, szerokokątna kamera oraz telephoto. Smartfon posiada 4500 mAh baterię , co ja na smartfona to całkiem nieźlie, ma taże 5G i wiele innych funkcjonalności.
A w Play wziąłeś w abonamencie, tak? Cena telefonu niestety nie jest niska, ale moim zdaniem warto zainwestować. Ja niestety ale jstem zmuszony płacić ratalnie za telefon, więc abonament to dla mnie jedyna konkretna opcja ; p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno warty jest uwagi TCL 10 plus. Zachorowałam na ten telefon i mam nadzieję, że dostanę go na Święta od mojego Mikołaja :) Ma chyba wszystko co powinien mieć w sobie telefon, a nawet dużo więcej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wiem, że jak Mikołaj przyniesie to co innego :) ale może wiesz czy można gdzieś dostać te TCL 10 plus stacjonarnie czy zamawiałaś on line?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiałam on line, ale w tym okresie teraz to może nawet i lepsze wyjście niż stacjonarnie :) Ogólnie telefon sprawuje się super. Jak planujesz ten TCL kupić to myślę, ze tak jak ja będziesz zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie cenomaniacy.pl znajdziemy polecane modele smartfonów na rok 2021 które trzeba wziąć pod uwage przy zakupach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Gdybym ja miała doradzać to byłby to telefon marki Apple. Co do wyboru to na Lantre jest teraz dużo promocji i są to spore obniżki. Z resztą możecie sprawdzić sobie na https://lantre.pl/iPhone-12 . Sama mam wybrany jeden z modeli w czarnym kolorze, muszę się jeszcze poradzić co do parametrów. Ale generalnie oferta super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, dla kobiety czy mężczyzny to telefon ma być najlepszy jaki można kupić aktualnie za określony przedział cenowy. Przed zakupami na pewno warto sprawdzić aktualne promocje w sklepach, na stronie http://cenomaniacy.pl/ można zobaczyć aktualne promocje na telefony. Dobry aparat aktualnie ma np. Huaweii P30 Pro ale dobry apart m też Xiaomi Mi 11, więc wszystko kwestia jaki przedział cenowy. Jak coś to proszę pytać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś z was ma może tego nowego TCL 20 5G i może coś powiedzieć o nim ? Pamięci ogrom, niezły chyba procesor. Jak on pracuje realnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja tam jednak pozostanę wierny iPhonom, ostatni kupiłem w bardzo przystepnej cenie w Lantre.pl.Oryginalny, nawet można na raty 0% u nich kupowac. .Mają w ofercie produkty apple, oryginalne. Kupowałem już nich kilka razy , pewniak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A oglądałeś oferty na lantre.pl? Tam mają bardzo fajne iphony i są one w bardzo dobrej cenie. Mają oryginalne produkty apple. Sprawdz sobie ich ofertę. Ja u nich często kupuję i jestem bardzo zadowolona z ich sprzętu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni faktycznie mają bardzo dobre oferty i często można w mega atrakcyjnej cenie kupić u nich sprzęt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też kupuję na lantre.pl , ostatnio kupiłam tam kilka fajnych sprzętów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Telefonów do wyboru jest dużo. Wszystko zależy ile chcesz wydać, jaki chcesz mieć aparat, czy chcesz mieć szybki telefon, z dużą pamięcią. Jeśli chcesz wybrać jakiś telefon to wejdź https://www.4gsm.com/. Bardzo dużo telefonów do wyboru które mogą ciebie zainteresować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zastanawiałam się nad Galaxy A72 i Galaxy M51 i natrafiłam na ten artykuł: https://www.numo.pl/artykul/samsung-galaxy-a72-i-galaxy-m51-polecane-modele-147047 On bardzo mi rozjaśnił sytuacje, wiadomo, że jeszcze pooglądałam różne recenzje, ale chłodna ocena pomogła mi w ostatecznym wyborze. Kupiłam M51 ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem zdecydowanie coś od Apple. Ja mam od dłuższego czasu https://luxtrade.pl/31--iphone-7-plus, iPhone 7 plus okazał się idealnym telefonem dla mnie. Dlatego polecam dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co lepiej Waszym zdaniem kupić? Iphone 12 pro czy moze jednak zianwestować w 13? Chcę przerzucić się na cos nowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zeszłym roku przesiadłem się z 11 na 12 pro. I jestem zadowolony. Na plus:
świetny aparat
wyświetlacz
no i nawet bateria ( w porównaniu do 11 to róznica była dla mnie spora).
Obecnie uwazam,ze jeśli chcesz kupić 12 pro to jedynie w dobrej promocji. Wersja pro ma w zasadzie tylko dodatkowy obiektyw w tle. Czytałem sobie parametry 13 i pewnie zamienię 12 na 13, poczekam tylko jak stanieje :)

Co do promocji na iphone 12 pro, to są niezłe w i Spot https://ispot.pl/iphone-12-pro . Samodzielnie na spokojnie musisz sobie poczytać o tym jakie parametry maja poszczególne opcje i zdecydować na czym Ci zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio sprawiłam sobie Iphone 11 w kolorze czerwonym, kupiłam model powystawowy na Luxtrade https://luxtrade.pl/35-iphone-11i jestem nim zachwycona. Nie wiem, czy to przez fakt, że jest akurat w takim kolorze, ale wygląda mego kobieco :) poza tym dobrze się z niego korzysta, działa płynnie, a zdjęcia robi w bardzo dobrej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Telefon to ważna sprawa, która wymaga dłuższego zastanowienia się nad wyborem. Teraz jest bardzo fajna opcja w media expert, gdzie możesz wybrać sobie telefon i zapłacić za niego w ciągu 30 dni dzięki Paypo! W dodatku bez prowizji, bez podawania karty :) Przeczytaj to: https://paypo.pl/blog/jak-wybrac-telefon-i-nie-przeplacic-ranking-smartfonow-do-1500-zlotych/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź w media expert, mają teraz dużo promocji. Ja kupiłam nowego samsunga i dzieki paypo spłacam sobie go w 4 ratach. Mega opcja, polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, zerknij sobie promocje na smartfony przed zakupami. Tu masz kompletny przewodnik to promocjach - https://cenomaniacy.pl/smartfony-promocje/ Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wziełam ostatnio iPhone w media expert z płatnością odroczoną paypo i spłacę sobie w ratach, bardzo polecam tą opcje! jest bezpieczna i wygodna, mega ułatwienie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś co 2 lata, teraz mam P20 Pro dawno po gwarancji, już chyba 3,5 roku po zakupie. Nie ma teraz takich przeskoków żeby opłacało mi się wymieniać częściej, niż się popsuje. A zazwyczaj bazuje na rękojmi - zawsze mi się opłaca, jak coś żyje dłużej to fajnie, ale nie będę płacić za ubezpieczenie, które może mi się nie zwrócić. AGD mam ubezpieczone w ramach ubezpieczenia domu, telefon też by można podciągnąć pod ruchomość w ramach mieszkania, ale nie miałam potrzeby. Jesli chodzi o kupowanie to kupuję głownie po promocjach: https://coupondojo.pl/kategoria/komputery-foto-i-elektronika Szukam kodów na stronach takich jak ta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz telefony w RTV euro. Mają spoko ceny, a do tego można kupić z opcją paypo, czyli płatnością odroczoną. Można to później spłacić w ratach albo po 30 dniach. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat ja chciałam znaleźć telefon z dobrym aparatem i dzięki https://echowarszawy.pl/20220228340450/telefon-z-dobrym-aparatem-na-co-zwracac-uwage-poszukujac-smartfonu-do-fotografii bez problemu znalazłam coś dla siebie. Smartfon sprawdził się super, robi naprawdę piękne zdjęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w media expert kupisz dobry sprzet w dobrej cenie a do tego masz opcja platnosci odroczonej z paypo , szybko, bezpiecznie bez podawania danych z karty itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co powiesz na Oppo Reno 6 Pro? Bardzo ciekawy smartfon, ma niezłe aparaty i jak dla mnie to może być na spokojnie w czołówce większości smartfonów w tej półce cenowej, do tego ma sporo RAMu i wbudowanej pamięci. Ma też sporą baterię, która trzyma na spokojnie ok. dnia, maksymalnie dobiłem do 1,5 dnia i ładuje się go 65W ładowarką z zestawu przez ok. 30 minut. Do tego producent dorzuca w gratisie etui przezroczyste. Aktualnie mam go na daily. Nakładka ColorOS jest bardzo przyjemna dla mnie, nawet lepszą ma od EMUI, z którą byłem obyty wcześniej przez ponad 3 lata. A z innych no to S22 ciekawy się wydaje, nie korzystałem z niego, ale wygląda obiecująco, choć z wyglądu trochę wygląda jak odgrzewany kotlet. Te 0,3 cala więcej w tym modelu Oppo raczej nie powinno przeszkadzać ci + brak Mini-Jacka rekompensuje moim zdaniem w dzisiejszych czasach szeroki wybór słuchawek Bluetooth i do tego ma Wi-Fi 6 oraz wsparcie 5G, więc problemów ze zrywaniem połączenia na BT nie powinno być.
Ogólnie móżesz celować w promocje tutaj https://bestcena.pl/smartfony/smartfony-xiaomi.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdzcie sobie w media expert, sa mega tanie telefony a do tego mozecie skorzystac tam z paypo czyli zaplacic później :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w media expert kupilem samsunga w spoko cenie, nizszej niz gdzies indziej a do tego wzialem go sobie z p łatnoscia paypo takze lux
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odkryłam fajny sklep z iPhonami: https://imad.pl/. Akurat trafiłam na jakąś promocję, a że iPhony są własnie na topie to zdecydowałam się kupić. I dobrze zrobiłam. Bo ostatnio widzę, ze ceny wszystkiego strasznie idą w górą. I tak mam fajny telefon w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zajrzyj do media markt tam maja spoko asortyment i ceny, a do tego opcje płatności odroczonej paypo co dodatkowo zacheca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W media expert są fajne telefony. I tak jak wyżej piszą faktycznie można to z tą opcją paypo ogarnąć, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak na moje to wybór telefonu zawsze warto dobrać do tego, jaką mamy ofertę u operatora. Bo jednak nie każdy telefon spełni maksimum możliwosci, jakie daje dany operator. Jest wiele fajnych telefonów, ale np. są tylko LTE. A jak mam numer w Otvartej to chciałoby się wykorzystać w pełni szybki internet 5G, wiec i telefon powinien być taki, prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smartfonów jest sporo, warto się rozejrzeć na odpowiedniech stronach internetowych, bo wszystko tez zależy od naszego gustu, ja zastanawiam się nad apple ale jeszcze planuję poprzeglądać niektóre marki telefonów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Jak sprowadzić użytkowników na stronę? (13 odpowiedzi)

Jak w temacie, prowadzę od jakiegoś czasu bloga o Gdańsku. Pisze o ciekawych miejscach itd. W...

Marketing, reklama (57 odpowiedzi)

Witam, ostatnio zastanawiałam się nad metodami reklamy w internecie. Szukałam trochę i strasznie...

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

do góry