Widok

Jakie afrodyzjaki polecicie?

Mianowicie zbliża sie rocznica ślubu moja i żony. Planuę specjalinie to jakoś przygotowac ( rocznica będize w domu). Kolacja, kwiaty i te sprawy.

Zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś afrodyzjaku ( w stylu sex elixir). Myślicie , ze warto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli komuś to pomaga uzyskać satysfakcję z seksu - to moim zdaniem jak najbardziej :)

Sex elixir znam - jest dobry dla kobiet. Działa na zasadzie zwiększenia libido, pobudzenia, zwiększenia wrażliwości na dotyk, zmniejsza nieśmiałość. W sieci jest sporo informacji na temat tego suplementu. Osobiście uważam, że jak komuś pomaga - to czemu nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlasnie widze ze na allegro jest tego sporo. Jak to jest ze składem tego typu preparatów. Róznią się czymś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No pewnie,ez się różnią. Jak kupisz osbie jakieś tanie g*wno to nie oczekuj,że będzie jakiś efekt. Efektu prawdopodobnie nie będzie bo się nałykasz jakichs cukierków.

Akurat jesli chodzi o sex elixir to jest to już droższy afrodyzjak ale zawiera składniki, które realnie zwiększaja ochote na seks. Możesz sobie sam poszukać tego jaki ma skład w sieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Tabletki na libido dla kobiet (6 odpowiedzi)

Na jakiej zasadzie działają tabletki na libido dla kobiet? To taka viagra?

okulista dzieciecy w gdansku na nfz (3 odpowiedzi)

Witam, jak w temacie poszukuje okulisty dla 3 miesiecznego synka. Sprawa jest dosc pilna, bo juz...

Mój facet szybko dochodzi (5 odpowiedzi)

Nie wiem czy powinnam się z tego śmiać czy nie, ale u mnie problem jest taki, że mój facet szybko...

do góry