Widok

Jakie biuro podrózy najlepiej??

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac.
Korzystalismy juz z uslug biura TUI ale w porownaniu do innych jest dosc drogie i nie wiem czy zaryzykowac gdzies indziej zeby bylo taniej...jakie biuro polecacie??
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadne.
lepiej na wlasna reke cos zorganizowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie kazdy jest na tyle odwazny aby zorganizowac wszystko samemu, kupujac pakiet nie musismy sie o wszystko martwic

jesli chodzi o biuro podrozy to wszystko zalezy od tego dokad chcecie jechac, biura podrozy specjalizuja sie w roznych kierunkach
jak potrzebujesz pomocy pisz na prv (pracuje w biurze podrozy)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka. To zalezy. Czasem faktycznie lepiej jechać na własną rękę, a czasami lepiej opłaca się lecieć z biura podróży jak np. do Egiptu https://www.traveligo.pl/last-minute/egipt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Traveligo to nie biuro podróży, a pośrednik sprzedający oferty innych biuro podróży. Kiedyś kupiłam tak wycieczkę w Rivierze z Travelplanet, też się dałam nabrać, że to biuro podróży. Wyjazd miał być w piątek, a w czwartek odwołali nam wyjazd, gdyż biuro podróży sprzedało wycieczki swoim, a Travelplanet nie udało się dla nas kupić (wyjazd w czerwcu, kupiony i zapłacony w marcu...). Wyszło tak,  że przez 4 miesiące nie mogłam odzyskać swoich pieniędzy. Nigdy więcej takich kombinacji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

do góry