Widok

Jakie dobre rajstopy na wesele - cieliste?

Rodzina i dziecko Wesele Temat dostępny też na forum:
możecie doradzić, której firmy rajtki się sprawdzą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cieliste to wiocha - dla starych bab
jest lato - gołe nogi będą lepsze!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 21
Ja wlasnie tez mysle o golych nogach, zwlaszcza ze bede miala ladnie opalone, ale podwiazke na gola noge to tak dziwnie chyba?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
pończochy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam cienkie rajstopy 8 den, prawie niewidoczne, firmy nie pamietam, kupione albo w hurtowni interszyk na ul. Narwickiej albo na jakimś stoisku z rajstopami, nie na hali tylko na galerii, w Auchan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żeby goła noga wyglądała dobrze polecam rajstopy w sprayu marki Sally Hansen. Na youtube znajdziesz filmiki jak nakładać itp. W zeszłym roku sprawdziły mi się doskonale. Poradziłam sobie z nimi bez problemu mimo tego że nigdy wcześniej nie używałam podobnych kosmetyków.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rajstopy dla starych bab? Co za głupoty. Jest niesłychanie nieelegancko wystąpić na jakiejkolwiek uroczystości bez rajstop z "gołymi" nogami., z wyjątkiem plaży i potupajki w remizie - tam występują inne zasady dobrego smaku ;-) pozdrowienia.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 3
No dobra a jesli zamierzam isc w sandalkach to co, chyba raczej bez rajstop?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wtedy rajstopy toeless i po kłopocie :) do sandałków idealne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
8emki albo 10tki :) można też kupić NF (no fingers) do butów z odkrytym palcem. Co za bzdura, że cieliste dla babć. Cieliste to pojęcie względne... Marilyn ma takie nowe, super cienkie i super wytrzymałe, z serii "Silk". tylko mega ciężko je dostać. Polecam trochę droższę kupić, bo to jednak cieniutki więc fajnie, żeby nie poszły już przy ubieraniu :P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak na lato to lepiej bez;) możesz poszukać rajstop w kremie lub balsamu wyrównującego koloryt skóry i nogi będą ładnie wyglądać;) a jeśli koniecznie chcesz coś na nogi, to proponowałabym pończochy samonośne, wygodniejsze latem, ja kupuję z Gatty;)
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
kup sobie takie z dziurka to w razie jakiejs szybkiej akcji nie trzeba bedzie rozrywac.. wiesz w koncu to na wesele, a jak sie bawic to sie bawic:))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja bardzo lubię rajstopy Conte - wytrzymałe są i w normalnej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Calzedonia. Najcieńsze są chyba 6 den. koniecznie matowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gatta - najwygodniejsze i prawie niewidoczne (na lato 8)
w fashion housie zawsze kupuje i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się gatta-rewelacja. miałam na imprezie w zeszłym tyg. Matowe,cieniutkie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
malenka i kiwi: jakie kolory Gatta 8 DEN polecacie? Poszukuję jasnych, celistych a kolor BEIGE wydaje mi się bardzo ciemny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zakładam cieliste z Conte, Slimy. bardzo fajne, na co dzień noszę i tak szybko się nie drą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rajstopy w sprayu!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrezygnuj z rajstop. Jeśli masz długa suknie, a jeszcze "bufiastą" to pomyśl jaka to skomplikowana sprawa w tym wszystkim wejść do WC i sie wysikać :) Masakra....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo fajne są rajstopy Conte, miałam już z różnych kolekcji i wygrywają wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam pończochy samonośne! Teraz można kupić cieliste/ecru/białe pończochy z koronką białą lub ecru.

Wypróbowałam - są świetne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łooo, co ja tu za historie czytam. :D nieeleganckie jest niezałożenie rajstop na jakąś oficjalną okazję, do eleganckiej sukienki - masakra! ja latem zakładam cieniutkie z Conte, i nawet ich nie czuję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajne i wytrzymałe rajstopy ma Gabriella, mają świetną kolekcję ślubną, którą musi sprawdzić każda Panna Młoda. Jeżeli jesteście zaproszone jako goście też na pewno znajdziecie coś dla siebie - ich nowości zawsze zwalają z nóg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ostatnio wybieram rajstopy z firmy Lea, nie wiem czy można je dostać we wszystkich sklepach, ale mają bardzo fajna kolorystykę, wyglądają naturalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie rządzi Calzedonia... a potem długo, długo nic :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli nie wstydzisz się swoich nóg to smiało wybierz sie bez rajstop, natomiast jak nie wyobrażasz wybrać sie tam bez to polecam cieliste z calzedoni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

Sklep internetowy z markowymi ubraniami (94 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie, ktoś zamawiał z was na tej stronie? Firma jest nowa, dosyć wysokie zniżki i...

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

do góry