Widok

Jakie fronty?

Niedługo będę zamawiała szafę wnękową do sypialni. Nie mam żadnego pomysłu jakie fronty zamówić. Pokój jest duży, jedna ściana jest w ciemnej pomarańczy a reszta w jasnej. Może Wy coś doradzicie?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,i zapraszam na konsultacje.
Doradzimy,pomożemy wybrac najlepsze rozwiązanie,przy niewielkich kosztach.


Jeżeli jest pani zainteresowana naszymi usługami to proszę o kontakt przez http://www.stalmeb.pl lub telefoniczny.

Pozdrawiam serdecznie

Zapraszamy do korzystania z naszych usług


Profesionalne usługi Stolarskie

STALMEB
83-031 Łęgowo
Ul: Rzeczna 46
Nip: 584-25-88-114
Regon: 220975524
Pomorskie

http://www.stalmeb.pl
e-mail: biuro@stalmeb.pl
Telefon:
793-613-213
505-167-273

Numer Gadu-Gadu:22027154
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może ciemna czekolada?Albo jasny bielony dąb?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bielony dąb dobry pomysł. Albo połącz właśnie dąb z jakimś lustrem albo mleczną szybą. Ja ostatnio zamawiałem szafę w takim układzie: http://www.komandorpomorze.pl/fot.php?pl=grafika/baza/gal_29_koma10sa.jpg&width=600
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I cena z kosmosu pewnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, nie z kosmosu :) zapłaciłem ok. 3tys. ale sprawdzałem przed zakupem kilka firm, opinie w internecie i wybrałem. A szafa prezentuje się bardzo dobrze. Mieliśmy zamówić z lustrem ale wybraliśmy ścienne w dużej ramie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też odradzam lustra w drzwiach - lepiej wziąć ładne ścienne-akurat z doświadczenia doradzam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo a byłam przekonana, że to dobry pomysł. A czemu odradzasz?
Układ pokazany przez Tomm'a bardzo mi się podoba, ciekawie to wygląda. Ale właśnie w środek wrzuciłabym lustro ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam lustra w 2 drzwiach i małe dzieci. Jedne drzwi były już wymieniane - lustro pękło od naprężeń - a odradzam, gdyż przy dzieciach to ciągłe bieganie ze ścierką i wycieranie, zresztą bez dzieci też - na lustrze widać wszystko:)Zamiast lustra wstawiłabym szklane szybki, białe czy inny kolor, albo coś lakierowane na połysk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam szafy z Ikea, sa duzo tansze i ciekawsze. Nie bylam nigdy fanka Ikea, ale ostatnio milo zaskloczona oferta tego sklepu. Polecam odwiedzic, zanim sie zdecydujesz. Powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam ostatnio w Ikei, oglądałam szafy ale były tam tylko wolno stojące a ja bym chciała wnękową. Nie oglądałam więc zbytnio wypełnień.
Ale szklane szybki też mogą się potłuc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szklane szybki robione są raczej ze szkła bezpiecznego, ładnie wyglądają:)
Lustro mi się nie potłukło, tylko pękło .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Acha :) Ale pewnie nie każda firma robi z tego bezpiecznego? i co to w ogóle oznacza? jakieś grubsze to szkło? Jak to od pokazanej szafy komandora?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zabezpieczone jest folią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam polecam pana który robi szafy na wymiar tanio solidnie na czas i poradzi konkretnie za szafę która w komandorze wycenili mi na 3400 zrobił za 2800 naprawdę polecam nr telef. 790376407
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej wszystkim! Jakiś czas temu zacząłem remontować swoją kuchnię i zbliżam się do końca. Teraz muszę dokonać wyboru fronty mdf frezowane ale nie wiem, na co zwracać uwagę i jakie cechy są ważne. Czy są tu osoby, które już przeszły przez ten proces i mogą mi doradzić? Jakie są Wasze doświadczenia w wyborze frontów MDF frezowanych? Jakie cechy są najważniejsze i jakie parametry warto brać pod uwagę? Będę wdzięczny za każdą pomoc, bo chcę, żeby moja kuchnia wyglądała jak najlepiej. Dzięki z góry za wszelkie porady!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Wszystkich. Jestem i użytkownikiem i producentem frontów meblowych z MDF. Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim na 2 rzeczy: 1. funkcjonalność czyli to co się sprawdza w praktyce
2. estetyka- to na co zwracamy uwagę na początku, zaraz po zakupie, a z czasem coraz mniej jest to dla nas istotne.
Jeśli chodzi o pkt 1. to przede wszystkim żeby te fronty były wygodne w użytkowaniu czyli: łatwo się otwierały i cicho zamykały, nie brudziły się za szybko (nie łudźmy się -wszystkie fronty się brudzą tylko na jednych mniej widać a z innych łatwiej jest czyścić), były wytrzymałe na uderzenia i obicia, nie zmieniały kształtu i koloru pod wpływem wilgoci i słońca lub zmian temperatury.

Co do 2 punktu to nowe fronty muszą cieszyć oko jak najdłużej. Wiadomo że moda przemija ale niektóre kształty czy barwy są ponadczasowe i będąc swego rodzaju klasyką tak szybko się nie znudzą.

A teraz jedna uwaga co do frontów frezowanych: fronty frezowane niestety się brudzą najbardziej w zakamarkach w których osiada wszędobylski tłusty kurz który występuje w każdej kuchni. Trudno się niestety później to czyści. Więcej cennych rad mogę udzielić gratisowo po odwiedzeniu strony http://www.meblew.com.pl i kontakcie na maila bądź telefon. Zapraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


może dębowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...

Wynajem domu lub mieszkania Pytanie (3 odpowiedzi)

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację...

do góry