Widok

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej?

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego mistrzostwa świata nie czyni go kozłem. Jestem fanem Messiego. Jest moim ulubieńcem od lat. Ronaldo zawsze był dla mnie drugi. Ale jeśli chodzi o mistrzostwa świata, to tylko wyróżnienie. Nie obchodzi mnie, czy to najsłynniejszy turniej na świecie. Jedyną rzeczą, o którą ludzie powinni się martwić, jeśli chodzi o debatę grupową, są umiejętności i zdolności, i osobiście uważam, że ta przewaga należy do Messiego.

Ale tak czy inaczej, jakie są twoje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla mnie najlepszy jest Ronaldo. Najbardziej przemawia do mnie to, ze ma najwiecej bramek w Lidze Mistrzow. Gole w La Lidze, czy Ligue 1 w przypadku Lionela Messiego mają dla mnie mniejszą wartosc. Wiadome, ze jeden i drugi to bogowie futbolu. Mnie do CR7 przekonuje to, ze on mial mniej talentu od Lionela Messiego, a ciezka pracą doszedl na sam szczyt. Poza tym chyba zawsze musial zmagac sie z wiekszą krytyką. Jakos tak to jest, ze Lionel Messi ma wiecej luzu w gazetach. A wystarczy, ze Cristiano Ronaldo cos zrobi i zaraz wielka afera. A gdzies czytalem, ze to Argentynczyk jest bardziej toksyczny w szatni. Tego nie wiem na pewno, ale to nie jest tak, ze tylko CR7 ma wady na tym froncie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja miłość do piłki nożnej umożliwiła zarabianie na niej pieniędzy.
Mówię o zakładach.
Robię je na różnych stronach, więc myślę, że nie trzeba polecać konkretnego. Powiem tylko, że nawet mając taką wiedzę, można zarabiać pieniądze. A jeśli masz ochotę, spróbuj.
Ale najpierw dowiedz się, jak wypłacić wygrane i do jakich portfeli. Przeczytaj ten artykuł tutaj https://wielkopolskamagazyn.pl/mobilne-aplikacje-hazardowe-bezpieczenstwo-i-ochrona-graczy/#google_vignette z pewnością Ci się przyda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

Fifa chino 22 telefon komórkowy (5 odpowiedzi)

Jestem nowy w Fifa chino, chcę zapytać, jak mogę szybko zwiększyć ilość pieniędzy w grze, aby móc...

do góry