Widok

Jakie najlepsze krzesełko do karmienia?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny doradźcie jakie teraz na rynku jest najlepsze krzeselko do karmienia dla dziecka. Nie dla mnie jako aspekt wizualny ale dla dziecka żeby mial mega wygodnie i stabilnie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ikeowe jest najlepsze. Kupiłam super Chicco a potem sprzedałam bo okazało się, że im prostsze tym lepsze, mniej zakamarków do sprzątania i łatwiej utrzymać w czystości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, najprostsze są najlepsze, ja mam super ekstra niby wygodne z miękkim pokrowcem i powiem Ci że przeklinam dzień w którym je dostałam , pełno zakamarków , pokrowiec na gąbce wyprać to też tragedia. Wielkie to i nie praktyczne, w końcu zdjęłam tę gąbkę i dziecko na plastiku siedzi. Ikea ma super takie bym kupiła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też mamy z Ikei i jesteśmy zadowoleni. Wybrałam po przeczytaniu wielu wątków. Dla małego dziecka trzeba dokupić poduszkę taką wypełniającą dmuchaną jest też w Ikei. Oprócz łatwego utrzymania czystości to też jest lekki, łatwy w demontażu i nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. Tylko to z Ikei jest już dla.dziecka mocno siedzącego A dla takiego na wpół musi być takie co można w kilku pozycjach ułożyć i na lezaco. Mój mały ma leżaczek bujaczek ale się denerwuje jak my siadamy do stołu A on tak nisko. Chciałabym mieć koło siebie (4.5 mce)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie dotyczyło fotelika do karmienia w pół leżącej pozycji karmić się nie da bezpiecznie. Sprawdzałam w leżaczku przy rozszerzaniu diety i się nie dało bo dziecko ciągle się krztusiło. Karmiliśmy na kolanach bo to i tak tylko kilka łyżeczek a w 7 miesiącu już w ikeowym z poduchą siedział stabilnie. Rozumiem że szukasz czegoś by dziecko nie koniecznie jadło tylko towarzyszyło wam przy stole?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my mielismy takie:
PEG PEREGO PRIMA PAPPA ZERO 3 KRZESEŁKO DO KARMIENIA + wkładka bawełniania jak był malutki
jak cos robilam w kuchni to maluch obserwował i się bawił na pół leżąco, gdy nie mialam mozliwości przypilnować go na podłodze. zrezygnowalismy z lezaczka na rzecz takiego krzeselka rozkladanego, ze wzgledu na duzego psa; dzieki temu synek mógl nam towarzyszyć przy stole (na poczatku tylko dla towarzystwa).
siedzisko jest z ekoskóry wiec dobrze się czyścilo; mielismy kolor taki morski - nic z nim sie nie działo (tzn.nie plowial od slonca, nie barwil, nie wycierał się)
wytrzymale, stabilne. jedyne co to aby byc stabilne ma mocno "rozstawione nogi" i zajmuje przez to duzo miejsca (ale na logike tak chyba jest w prawie wszystkich krzeselkach dzieciecych)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest calkiem fajne bo uzywamy ;) i tanie

https://m.facebook.com/profile.php?id=122899945779580&ref=content_filter
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

do góry