Widok

Jakie perfumy męskie

Siema. Szukam dla siebie jakiegoś fajnego perfumu :) Jak możecie to napszcie jakie perfumy polecacie , i które naprawde zarąbiście pachną. Raczej nie lubię słodkich zapachów, zdecydowanie bardziej wolę te świeże. No i nie chciałbym aby cena doprowadziła mnie do zawału.Oczywiście zapach musi się podobać płci przeciwnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaki wiek (przedział wiekowy) Twój? to nie bez znaczenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lukri,
Jak dopasujesz zapach bez powąchania go na skórze, to masz ode mnie medal z kartofla.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nosiłam się z zamiarem przedstawienia wachlarza zapachów, do weryfikacji, ostatecznej selekcji i zatwierdzenia przez osobę upoważnioną.
Mój udział osobisty awykonalny.

Ps
Medali z kartofla i nie tylko Ci u nas dostatek :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chcesz aby zapach podobał się płci przeciwnej to kup sobie perfumy z feromonami. W niższej cenie mogę polecić na przykład Love&Desire ale nie w wersji premium, ale w tej normalnej niebieskiej butelce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do cholery jest z tymi feromonami?
Wszyscy je mamy. Dlaczego nie kochacie własnych tylko "oszukujecie" maskowaniem :((((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy to nie oszustwo? Skoro nijak nie capi, to skąd wiadomo, że to nie woda z kranu? Taka np. homeopatia. Wlewasz fiokę czegoś do Wisły w Krakowie, w Gdańsku czerpiesz cysternę i sprzedajesz po stówkę za kubeczek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mówcie co chcecie ale ładnie pachnacy facet przeciętnej urody jest dużo bardziej atrakcyjny niż przystojniak pachnący zle.

A z perfum bardzo polecam unisex CK -pachnie dobrze i zupełnie inaczej na każdym.
Wszelkie ogórkowe zapachy odradzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wszystko zależy od tego kim jesteś.

Jeżeli jesteś lumberseksualnym facetem typu drwal to najlepiej komponują się wszystkie zapachy typu wędzonka z intensywną nutą leśnej świeżości.
Jeżeli natomiast jesteś metroskualnym typem faceta z wielkiego miasta, to idealny jest zapach świeżej bryzy, coś na wzór świeżo zmytej toalety na stacji metra.
Jeżeli jesteś typem geeka lub nerda to wskazane są wszelkie zapachy dlugojrzewajace, przywołujące na myśl wegetację organiczną w pewnym stopniu zaawansowania.
Jeżeli jesteś typem macho to oczywiście jedynym akceptowalnym zapachem jest zapach animalny, leżący pomiędzy drzwiami do stajni a destylarnią whisky.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zastanawiałem się nad tym, ale czy można kupić sobie jakoś próbke aby wypróbować czy to działa????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup Farenheita Diora i/lub Sauvage również Diora...
Niech Kobieta wybierze Ci jeden z nich, pasujący...
Próbuj tak z kolejnymi markami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz, Love&Desire są w różnych wersjach po 15, 50 i 100 ml. Ale chyba najbardziej opyla się kupienie tych 50 ml bo 15 ml są zbyt małe. Swoja droga testowałem sporo feromonów od różnych firm i wydaje mi się, że te są najmocniejsze a na pewno najbardziej długotrwałe bo czasami jak psikniesz je sobie na ubraniu to czujesz następnego dnia.Tyle się mówi, ze jest to jedynie placebo ale jednak pierwsze wrażenie jest u drugiej osoby kluczowo i na pewno jest wobec Ciebie o wiele lepiej nastawiona jak wywołasz u niej sympatię już na początku. No i przydaje się to nie tylko na randkach ale rówież w pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dostanę je gdzieś w 3 city?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie widziałem, raczej do zamówienia tylko przez neta https://www.ceneo.pl/21481873
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje http://djpiotrkurowski.pl/polecane-odpowiedniki-perfum/ mocny zapach,długo się utrzymuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super prezent http://djpiotrkurowski.pl/polecane-odpowiedniki-perfum/ chłopak zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często kupuje http://granit-wachol.pl/rewelacyjny-zamiennik-oryginalnych-zapachow/ zapach utrzymuje się bardzo długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na mnie najbardziej działające męskie perfumy to Dior Sauvage. Po prostu odlot. Mój chłopak stwierdził, że pachą starym wujkiem, ale kompletnie się z nim nie zgadzam. Dla mnie są piękne. Może kiedyś do nich dorośnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobają mi się taki cytrusowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuję najczęściej testery perfum bo dłużej trzymają na testerownia24h mają tam duży wybór perfum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam od jakiegoś czasu prowadzę swoją działalność gospodarczą. Obecnie jestem na etapie pozyskiwania klientów na moje produkty. Wymagać to będzie ode mnie wielu spotkań z kontrahentami w celu przedstawienia oferty (absolutnie nie ma to do czynienia z akwizycją ale będzie to po prostu proponowanie produktów właścicielom innych biznesów), W jednym podręczniku wyczytałem, że działanie feromonów potrafi nastawić o wiele lepiej do nas drugą osobę. Może ktos z Was kiedyś takich zapachów próbował i napisze czy ma to wiele do czynienia jeśli chodzi o real? Dodam, ze należę do osob dość nieśmiałych ale będę musiał się przełamać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na podniesienie swojej pewności siebie polecam Pheromone essence, na zaufanie klientów dobre będą Love Desire, których w sumie sam ostatnio codziennie używam jako standardowego zapachu, bo nie dość, ze podoba się innym, ale również sam zapach podoba się mi. I jak na cenę to trzymają się bardzo dobrze (podobają się nie tylko płci przeciwnej ale również i mężczyznom, a wiadomo, że jak się ładnie pachnie to podejście tej drugiej osoby jest o wiele lepsze). Nie licz na to jednak, ze taki zapach zrobi za Ciebie wszystko. Sprzedaż to trudny dział i dobrze jakbyś miał jakieś podstawy negocjacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za radę, nawet tak nie myślałem. Po prostu chciałem nieco podnieść swoją pewność siebie. Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy dla podniesienia efektów feromonów można je mieszać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można, ale to wyższa szkoła jazdy, tak więc jeśli jeszcze nigdy feromonów nie używałeś, to uważałbym z tym i raczej na począku wypróbowałbym bezpiecznie jakiś jeden rodzaj. Nawet z pojedynczymi nie powinno się na początku przesadzać, takie pheromone essence są bardzo skoncentrowane (co widać zresztą po ich cenie), tak więc jedna kropla, no maksymalnie dwie będzie zupełnie wystarczające. Potem ewentualnie możesz zwiększać dawkę. Zresztą jak zamówisz sobie to możesz w sklepie dopytać się czy nie możesz dostać próbki innych. Trzeba przetestować jak to się zgrywa z Twoją skórą i sam musisz przetestować jak działa na innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jeśli chodzi o mieszanie ze standardowymi perfumami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pheromone essence jak najbardziej mozna, bo są bezzapachowe i w sumie do takich mieszanek dedykowane. Love&Desire nie polecam, bo maja mocny zapach i nie wiem co by z takiej mieszanki wyszło. Sa to perfumy same w sobie, tyle, że z domieszką feromonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o perfumy męskie to polecam zaglądnąć do interesownej Perfumerii Donna. Duży wybór, konkurencyjne ceny ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hugo Boss "Boss"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój mąż też najbardziej lubi perfumy Hugo Boss, ponieważ są bardzo trwałe i nawet pod koniec dnia je czuć :) Najbardziej lubi ten zapach: https://tagomago.pl/products/hugo-boss-boss-bottled-woda-toaletowa-spray-100ml. Zresztą ja też uwielbiam te perfumy i lubię kiedy mąż ich używa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używam perfum z https://www.testerownia24h.pl/, męskie też można dopasować. 100 ml za około 100 złotych to mi wystarczy na jakieś pół roku. Mam dość intensywny zapach Calvin Klein i jestem z niego zadowolony. Jak bierzesz 2 testery to wysyłka gratis, więc się jeszcze bardziej opłaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trudny wybór, dobrze znaleźć swój ulubiony zapach który też będzie podobał się kobietom. Co do perfum męskich dobrze też postawić jednak na dobre marki, aby zapach utrzymywał się długo a nie tylko przez chwilę. Ja jestem fanem marki heremes, ale też zeby nie przepłacać to podrzucam link do ceneo https://www.ceneo.pl/Perfumy_i_wody_meskie/p:Hermes.htm gdzie łatwiej będzie trafić na promocje i od razu sprawdzisz dostępne opcje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najpierw poczytaj o tym czym różnią się perfumy od np wody toaletowej, bo sama nie raz dałam się wpuścić w tę pułapkę http://lu-cosmetics.com.pl/Czym-kierowac-sie-wybierajac-perfumy-meskie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są perfumy męskie, damskie i na wybór absolutnie narzekać nie można. A jakiś czas temu na stronie https://aleperfumeria.pl/pl/perfumy/testery/unisex/woda-toaletowa/ trafiłam na perfumy unisex. Czyli tych samych mogą używać zarówno kobiety jak i mężczyźni, ciekawa opcja. Nigdy takich nie miałam i z chęcią bym sobie i mężowi jedne takie kupiła dla przetestowania. Tym bardziej, że zarówno ja jak i moja druga połówka używamy perfum, lubimy ładne, markowe zapachy. A wy takich używaliście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zielony krokodylek Lacoste Essential to ulubieniec mojego męża. Zapach świeży i jednocześnie męski, warty spróbowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kazdemu podoba sie cos innego wiec ciezko powiedziec co bedzie odpowiednie... ja lubie lancome
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tez ją lubie :D a jeszcze bardziej lubie jak jest na promocji :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie jest jakas promocja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a chociazby na notino :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Odnośnie poszukiwań fajnych propozycji i najlepszych marek w zakresie perfum damskich oraz męskich to mogę polecić do sprawdzenia jeden z moich ulubionych sklepów, czyli https://aleperfumeria.pl/pl/ gdzie różnorodnych propozycji nie brakuje, a do tego można złapać naprawdę fajne okazje cenowe. Ja akurat ostatnio sprawiłam sobie Dior Jadore L'Or zdecydowanie moje ulubione :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukałam prezentu dla teścia, jest wymagający, jeśli chodzi o zapachy. Paco Rabanne Invictus spełniły wszystkie jego oczekiwania, bo pachną ładnie i są długotrwałe. Tutaj https://makeup.pl/product/66637/ skusiła mnie cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o perfumy to Invictus aż tak nie podobał się mojemu mężowi. :) Na pewno warto pomyśleć o Yve Saint Laurent, taki granatowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używał ktoś może Love Desire? To te z feromonami :) Jak się trzymają na skórze? Nie spodziewam sie jakiegoś tam działania feromonowego ale po prostu zastanawiam się czy nie przetestować :) Jeszcze takich nie miałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam obecnie męską wersję no i jestem całkiem zadowolony. Trzymają się bardzo długo, zapach również mi się podoba. Są jednak dwie wersje i ogolnie sa od siebie trochę inne. Wersja podstawowa jest tansza, ale jednoczesnie utrzymuje się krócej, zapach ma świeży, ładny. Wersja love desire premium to już zupełnie inna wyższa pólka. Począwszy od opakowania, które jest konkretniejsze po zapach, tkóry jest moim zdaniem bardizej korzenny. Utrzymuje się również długo na ciele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo, to znaczy ile? :)

Od jakiegoś czasu wyczuwam na ulicy lacoste white, czyżby wracał do łask?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jakieś 12 godzin. Czasami na ubraniach czuję i na następny dzień. W sumie jedne z lepszych perfum jeśli chodzi o trwałośc. Podobają się również kobietom. Żonie również.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli jakieś działanie feromonowe jednak jest? ;) Żona nie ma pretensji,że używasz takiego własnie zapachu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj spokój stary :) Trzeba mieć do siebie jakieś zaufanie. Gdybyśmy mieli do siebie pretensje o jakieś glupie perfumy to co to byłby za związek? Poza tym kupiłem ten zapach po to aby rozkręcić atmosferę pomiedzy nami co się udało, bo tak jak wspominałem żonie zapach się bardzo podoba. Jesli chodzi o działąnie feromonowe to mają je praktycznie każde perfumy ( te ładne) .Te są całkiem całkiem . Zebrałem za nie równeiż wiele komplementów od kobiet z pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem w stanie uwierzyć że człowiek jest w stanie odbierać feromony, w końcu należymy do świata zwierząt, o tyle jestem sceptyczny czy mają one wpływ na nasze zachowanie, a przynajmniej na jako całość, bo być może że jakaś grupa ludzi rzeczywiście reaguje na feromony. Feromony mogą więc działać na bardzo podobnej zasadzie co podprogowe podźce wizualne). O ile same w sobie nie wpływają w taki sposób w jaki byśmy tego oczekiwali o tyle w połączeniu z innymi bodźcami już tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

ziaja-dla kobiet-co polecacie? (14 odpowiedzi)

nie mam zbytnio doświadczenia z kosmetykami tejże firmy-ale slyszałam wiele pozytywnych opinii,...

do góry