Widok

Jakie perfumy męskie

Siema. Szukam dla siebie jakiegoś fajnego perfumu :) Jak możecie to napszcie jakie perfumy polecacie , i które naprawde zarąbiście pachną. Raczej nie lubię słodkich zapachów, zdecydowanie bardziej wolę te świeże. No i nie chciałbym aby cena doprowadziła mnie do zawału.Oczywiście zapach musi się podobać płci przeciwnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaki wiek (przedział wiekowy) Twój? to nie bez znaczenia...

Lukri,
Jak dopasujesz zapach bez powąchania go na skórze, to masz ode mnie medal z kartofla.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nosiłam się z zamiarem przedstawienia wachlarza zapachów, do weryfikacji, ostatecznej selekcji i zatwierdzenia przez osobę upoważnioną.
Mój udział osobisty awykonalny.

Ps
Medali z kartofla i nie tylko Ci u nas dostatek :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chcesz aby zapach podobał się płci przeciwnej to kup sobie perfumy z feromonami. W niższej cenie mogę polecić na przykład Love&Desire ale nie w wersji premium, ale w tej normalnej niebieskiej butelce.

Co do cholery jest z tymi feromonami?
Wszyscy je mamy. Dlaczego nie kochacie własnych tylko "oszukujecie" maskowaniem :((((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy to nie oszustwo? Skoro nijak nie capi, to skąd wiadomo, że to nie woda z kranu? Taka np. homeopatia. Wlewasz fiokę czegoś do Wisły w Krakowie, w Gdańsku czerpiesz cysternę i sprzedajesz po stówkę za kubeczek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mówcie co chcecie ale ładnie pachnacy facet przeciętnej urody jest dużo bardziej atrakcyjny niż przystojniak pachnący zle.

A z perfum bardzo polecam unisex CK -pachnie dobrze i zupełnie inaczej na każdym.
Wszelkie ogórkowe zapachy odradzam.

To wszystko zależy od tego kim jesteś.

Jeżeli jesteś lumberseksualnym facetem typu drwal to najlepiej komponują się wszystkie zapachy typu wędzonka z intensywną nutą leśnej świeżości.
Jeżeli natomiast jesteś metroskualnym typem faceta z wielkiego miasta, to idealny jest zapach świeżej bryzy, coś na wzór świeżo zmytej toalety na stacji metra.
Jeżeli jesteś typem geeka lub nerda to wskazane są wszelkie zapachy dlugojrzewajace, przywołujące na myśl wegetację organiczną w pewnym stopniu zaawansowania.
Jeżeli jesteś typem macho to oczywiście jedynym akceptowalnym zapachem jest zapach animalny, leżący pomiędzy drzwiami do stajni a destylarnią whisky.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zastanawiałem się nad tym, ale czy można kupić sobie jakoś próbke aby wypróbować czy to działa????

Kup Farenheita Diora i/lub Sauvage również Diora...
Niech Kobieta wybierze Ci jeden z nich, pasujący...
Próbuj tak z kolejnymi markami

Możesz, Love&Desire są w różnych wersjach po 15, 50 i 100 ml. Ale chyba najbardziej opyla się kupienie tych 50 ml bo 15 ml są zbyt małe. Swoja droga testowałem sporo feromonów od różnych firm i wydaje mi się, że te są najmocniejsze a na pewno najbardziej długotrwałe bo czasami jak psikniesz je sobie na ubraniu to czujesz następnego dnia.Tyle się mówi, ze jest to jedynie placebo ale jednak pierwsze wrażenie jest u drugiej osoby kluczowo i na pewno jest wobec Ciebie o wiele lepiej nastawiona jak wywołasz u niej sympatię już na początku. No i przydaje się to nie tylko na randkach ale rówież w pracy.

A dostanę je gdzieś w 3 city?????

Nie widziałem, raczej do zamówienia tylko przez neta https://www.ceneo.pl/21481873

Na mnie najbardziej działające męskie perfumy to Dior Sauvage. Po prostu odlot. Mój chłopak stwierdził, że pachą starym wujkiem, ale kompletnie się z nim nie zgadzam. Dla mnie są piękne. Może kiedyś do nich dorośnie :D

Podobają mi się taki cytrusowe

Inne tematy z forum Moda i uroda

Fryzjer loreal (7 odpowiedzi)

Witam - drogie panie czy w trojmiescie jest salon loreal, ktory zrobi koloryzacje za 200zl ? Moja...

perfumeria trojmiejska - proszę o opinie (41 odpowiedzi)

prosze o opinie? taka ktora dowozi do klienta

Dobry butik w Gdańsku - gdzie? (14 odpowiedzi)

Polećcie butik w Gdańsku, gdzie mają na prawdę ciekawe i fajne ciuszki! poszukuję tuniki, takiej...

do góry