Widok

Jakie tabletki na libido działają

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i straciłam w ostatnim czasie ochotę na seks.Niczego mi sie nie chce, seks nie jest dla mnie wcale przyjemny. Nie mam ochoty nie tylko na swojego meża ale również i na innych. Czy takiet tabletki mogą pomoc? I jeśli tak to jakie polecacie?

Dodam,że nie biorę antykoncepcji hormonalnej i nigdy do tej pory nie brałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powinno pomóc. Brałam te tabletki i mi bardzo pomogły. Zdecydowałam sie na libigo therapy.

a może zdrowsza dieta i trochę ruchu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No włąśnie tak się zastanawiam czy spróbować tych libido therapy czy jednak sobie odpuścić? Bo brałam asequrellę i na mnie nie zadziałała zbytnio

Kupuj libido therapy. Też brałam asequrellę i na mnie akurat te tabletki zadziałały. Ale nie tak jak chciałabym aby działały bo bardzo mnie po nich głowa bolała :P A nie takiego działania oczekiwałam. Myślałam,ze rzeczywiście będą w stanie przywrócić u mnie ochotę na seks. Ale nie nie, nie przywróciły. Potem za poleceniem mojego lekarza ginekologa spróbowałam libido therapy i działanie tych tabletek zupełnie inne. Porównałam sobie składy i o ile asequrella to typowe witaminy to w libido therapy rzeczywiście są zawarte składniki, które wpływają na wzrost libido u kobiety.

A czy dla mam karmiących coś polecacie? Czy szukać pomocy u swojego lekarza?

Feminam Libido jest dobre. Mieszanka ziół rosnących w Ameryce Południowej i Środkowej. Bardzo mocne bez żadnych ubocznych.

Też miałam takie okresy w swoim życiu i z perspektywy czasu moge powiecieć Tobie, że są one w pełni normalne niestety. Ja brałam swojego czasu tabletki poprawiające libido u kobiet i powiem, że naprawde przynosiły one pożądane efekty po dłuższym czasie od ich brania. Moim zdaniem warto też zadbać przede wszystkim o zdrową dietę, a także zwiększoną ilość ruchu, ponieważ to też wplywa na nasze libido.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tabletek dla kobiet są takie opcje jak Ladygra - https://potencja.net.pl/ladygra-100. Tak naprawdę to opcja dla kobiet dobra ze względu na to, że będzie można poprawić libido więc jak ktoś się z tym zmaga to warto szukać rozwiązań takiego problemu.

Poczytajcie sobie koniecznie na temat adaptagenów tutaj https://mothersprotect.com/rodzaje-adaptogenow/ . Dowiecie się jakie są rodzaje takich produktów. Między innymi są tam dostępne takie, które działają na libido. Warto zawsze stawiać na sprawdzone, ale naturalne rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych.

dziewczyny feminam libido pomaga

Tak sobie sprawdziłam skład i nie jest zły. Głównym składnikiem jest L arginina, znajdziesz tam również żeńszeń, kakaowiec, cynk, witaminę E. Na penwo nic Ci się nie stanie ale cena????? Czy oni totalnie spadli z konia? 180 zł????? Też biorę tabletki na poprawę libido, konkretnie Libido therapy. Skład maą praktycznie identyczny a cena o wiele niższa, bo 80 zł :P

I pomagają Ci? Wiesz sama ostatnio szukałam takich tabletek, ale zastanawiałam się czemu mają tak różne ceny. No i czy rzeczywiście tabletki za 200 zł mogą być lepsze od tych za 80 zł.

No to Ci odpowiem, że nie. Nie będą lepsze. Wystarczy sobie popatrzeć na skład. Femin plus ma praktycznie taki sam skład jak Libido therapy, libido therapy w sumie ma nawet lepszy bo niektórych składników ma większe ilości no i lista ziół jest dłuższa. Tak wiec nie mogą działać lepiej. Liczy się tutaj również regularne przyjmowanie. Aby tabletki zadziałały trzeba je brać regularnie i o tym pamiętać a wiele kobiet niestety o tym zapomina. W ciągu 3miesięcy brania tych tabletek widzę bardzo dużą różnicę na plusik. U mnie działają.

Ja biorę niestety nieregularnie ale i tak coś tam czuje, nie trują mnie. Jak brałam reguralnie to był kosmos:)

Inne tematy z forum Zdrowie

Atopowe zapalenie skóry (68 odpowiedzi)

Kobietki ratujcie.. od zawsze jestem alergikiem, ale w ciąży atopowe zapalenie skóry mnie...

PROSZĘ O POMOC - KRĘGOSŁUP (6 odpowiedzi)

Witam serdecznie, poszukuję namiary na rehabilitanta/ fizjoterapeutę zajmującego się kręgosłupem....

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (24 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...

do góry