Widok

Jakiego ginekologa polecacie w Gdyni?

Witam, od niedawna mieszkam w Gdyni i chciałabym prosić o radę w/w sprawie. Proszę o konkrety (z cenami również). Z góry dzięki za odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem ci ze co do ginekologa to ja chodze do pani Letkiewicz. Przyjmuje w przychodni na Dąbrówce. Chodze do niej panstwowo i jetem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do Letkiewicz chodziłam parę lat temu. Była moim pierwszym ginekologiem.
Była bardzo "krytykująca", traktowała mnie jak młodą siksę, która bierze tabletki żeby nie wiadomo co robić i z kim.
Nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam dr.Małgorzatę Tomczyk-Małyjasiak.Przyjmuje w Gdyni na ul.Szafranowej25E/3 ,tel do niej 604 463 565 lub 58 713 40 31.Jest miłą i konkretną babką a cen jakiś wygórowanych nie ma.
[url=http://slub-wesele.pl/suwaczki]image



zaopiekuję się Twoim pupilem pod Twoja nieobecność....pisz shana22@tlen.pl




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gocha trudno mi uwierzyć w to co piszesz bo ja od kilku lat chodzę do dr Letkiewicz i wiem, że to bardzo miła babka. Osobiście polecam tą lekarkę, dobrze się z nią rozmawia, wyjaśni Ci wszystko spokojnie i rzeczowo.
Wiem, że przyjmuje też w centrum Gdyni ale to chyba prywatny gabinet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam z całego serca dr Metlera, przyjmuje na Parkowej w Gdyni, tel. 604 206 335. Jest ordynatorem oddziału w Gdyni i jest niezawodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Jańczewski,wspaniały człowiek i lekarz,przyjmuje w gdyni na świętojańskiej i- pracuje w szpitalu w redłowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja Pani Letkiewicz nie polecam z tego samego powodu co koleżanka powyżej. Później miałam jeszcze nie przyjemność spotkać ją w ciąży...pomyliła atak woreczka żółciowego z porodem...w sumie mały szczegół....
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukaj tutaj
http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/pomorskie/ginekolog
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

do góry