Widok

Jakiś wirus-czy tylko u nas????

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy u was w okolicy słyszałyście że jest jakiś wirus wśród dzieci?
Ja mieszka w Pruszczu no i zaczynam się troszkę martwić bo w naszej oklicy dużo dzieci ma nocene wymiorty i rozwolnienie.
Jest to wszysko zjawizkiem bez gorączki. Trwa około tygodnia. Naszego synka jescze to nie spotkało i zaczynam się zastanawiać czy tylko nasza okolica czy gdzieś jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja slyszalam na razie u doroslych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorry za błędy ale mały nie daje pisać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja o niczym takim nie słyszałam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
patrzę na wiek Tomusia i jakoś tak samo rodziłyśmy:) nasz z 18 maja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja słyszałam , u mojej koleżanki z pruszcza przeszło przez całą klatke i u dzieci i u dorosłych

a z miesiąc temu przeszło przez moja rodzine i przeszło na sąsiadów- też niestety !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
więc wygląda to na jelitówkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, czy u nas jest to samo - na razie od 3 w nocy mała co chwilę wymiotuje. Teraz jest trochę lepiej - wypiła trochę wody i jak na razie nie ma sensacji... Nie wiem, co je jest - zachowuje się normalnie, jest wesoła, tylko bardziej senna przez zarwaną noc... nie ma gorączki ani biegunki - trochę z nosa cieknie, ale to może przez płacz i wymioty (może noskiem też się cofa treśc żołądkowa) :(
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uaktualniam - sa wymioty, biegunka i stan podgorączkowy. Czyli wirusa jakiegoś złapaliśmy...
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w czerwcu mialam to samo,biegunka,wymioty,goraczka,potem przeszedł to samo mój mąż,małej nic nie było na szczescie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam kolo pruszcza i u nas też to krąży z rodziny na rodzinę biegunka wymioty gorączka chorują starzy i młodzi ;-( masakra jakaś u nas zaczęło się od małej potem ja , mąż itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uuuuuuuuuuuu.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj a jaka czesc pruszcza? my to mielismy w czerwcu, cala trojka
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

do góry