Widok

Jako trzeźwo patrzący rodzic oceniam placówkę OK.

Nie rozumiem tych dziwnych opinii niezadowolonych mamuś i tatusiów-ciężko wyczuć może konkurencja?. Do każdego przedszkola dziecko nie będzie chciało chodzić bo wiadomo że ciężko się oderwać od cycka. Będzie płakać ale to nie znaczy że mu w przedszkolu źle! Ludzie nie róbcie ze swoich pociech ułomów! No ale czego można się spodziewać po rodzicu który pomimo upomnień od kierownictwa przedszkola nadal wjeżdża samochodem prawie że na korytarz wejściowy. Ciężko ruszyć arystokracki tyłek 50 metrów z parkingu.. Co do obsługi, jedzenia i opieki to nie mam żadnych zastrzeżeń. A wręcz polecam bo harmonogram dnia jest zawsze wypełniany w 100%. Wiem bo odbieram syna w różnych godzinach. Co do czystości? Któraś z pań/panów (dziś ciężko stwierdzić płeć) od wypowiedzi z kurzem mocno przesadziła. Zostałem wyrzucony z sali wchodząc w butach więc ktoś tam jednak sprząta i dba o czystość. Cena podobna do większości placówek w Gdańsku przy czym budynek nowy i spory a nie klitka u pani Jadzi pachnącej naftaliną. POLECAM.
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 6
 
5.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jesteś pracownikiem tej placówki? To jest jedna z najgorszych placówek w Trójmieście. Budynki nowe, ale sposób działania i obsługi skandaliczny. Pani Dyrektor do pilnej wymiany (wymagana kontrola). Tym musi ktoś się zająć i sprawdzić. Tylko kontrola z Warszawy coś zmieni. Chciałbym się naprawdę mylić bo dobro dzieci jest najważniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry