Morskie Przedszkole

Przedszkola

Gdańsk, Rogalińska 17

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Duże Przedszkole z Dużą Dawką Pozytywnej Energii! wątek zamknięty Morskie Przedszkole w Gdańsku to duża placówka, która daje sporo pozytywnej...
~zadowolona mama z grupy Rybek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Morskie Przedszkole - wątpliwości związane z rekrutacją wątek zamknięty Witam. Mój post jest skierowany głownie do Mam, które chciały od września...
~Mama Przedszkolaka
13

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Jako trzeźwo patrzący rodzic oceniam placówkę OK. wątek zamknięty Nie rozumiem tych dziwnych opinii niezadowolonych mamuś i tatusiów-ciężko...
~Tata Mariusza z "Delfinków"
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Mój pierwszy kontakt - mało sympatyczny wątek zamknięty Sytuacja dotyczy rekrutacji przedszkolaków w ramach finansowania przez...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Za wielkie serce ... wątek zamknięty Z głębi serca dziękuje Pani Magdzie i Pani Ani oraz Pani Marcie za wszystkie...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

To jest przedszkole z PASJĄ wątek zamknięty ... czego potrzebowaliśmy dla naszego synka ? normalności... nie chcieliśmy...
~Rodzice Oskarka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

od kiedy opiekunki wątek zamknięty W Morskim Przedszkolu Niepublicznym zatrudnione są nauczycielki z wyższym...
~nieznany
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Dają radę wątek zamknięty opiekunki zaangażowane i seksowne
~mutu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

Wspaniała placówka wątek zamknięty Placówka bardzo ładna wewnątrz i na zewnątrz, pani dyrektor miła i konkretna,...
~Krzyś
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

Może zmienić nastawienie! wątek zamknięty Witam, moje dziecko chodzi już 2 rok do tej placówki i wszystko jest w jak...
~Rodzic
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

trzeba cos zmienic wątek zamknięty Moje dziecko jeszcze tam uczeszcza.Od wrzesnia sale zabaw nie zaludnily sie...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

nie polecam wątek zamknięty Nasze dziecko uczęszczało do tego przedszkola. Pierwsze wrażenie jest...
~nie polecam
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

ogólnie ok wątek zamknięty Ogólnie przedszkole bardzo fajne. Akurat w grupie mojego dziecka panie miłe i...
~Paweł
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

gorąco polecam wątek zamknięty Drodzy Państwo, czytając powyższe opinie na temat np. smutnych Pań...
~Monika, mama Piotrusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

kamila - opinia wątek zamknięty no tak duze przedszkole, ktore moze pomiescic tyle dzieciaczkow to koszt...
~kamila
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2013

Życzę przedszkolu wszystkiego dobrego, ale na razie nie polecam wątek zamknięty Od września będę posyłać swojego malca do przedszkola i robimy wstępny...
~Maja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Zadowolona mama - opinia wątek zamknięty Przedszkole bardzo ładne, duże jasne sale. Z pewnością atutem jest to, ze...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Narazie bardzo zadowolona wątek zamknięty Przemiła p. Dyrektor, zreszta wszystkie Panie się starają, wiadomo zależy im...
~Eschi
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2013

To nie przedszkole, to drugi dom :) wątek zamknięty Mimo wahań, bo Przedszkole jest nowe, bo nie jest sprawdzone, bo jeszcze dość...
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

andrzej - opinia wątek zamknięty Oby tak dalej.
~andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry