Widok

nie polecam

Nasze dziecko uczęszczało do tego przedszkola.
Pierwsze wrażenie jest pozytywne - przestronnie, czysto, wszystko nowe, własna kuchnia, konkretna Pani dyrektor, przedszkole z prawdziwego zdarzenia, pięknie...
Ogromnym minusem jest poziom opiekunek które kompletnie sobie nie radzą i według mnie nie nadają się do tej pracy. Ciągle zmęczone widać że chcą tylko jakoś przetrwać dzień co czasami nawet same potrafią powiedzieć.. Nie podoba mi się sposób w jaki odnoszą się do dzieci, są aroganckie, kompletnie niezaangażowane.. dzieci zostawione są same sobie, nauka samodzielności polega na tym że dzieci same chodzą do łazienki (to ok), tylko że opiekunka mogłaby się ruszyć i włączyć dziecku światło do którego nie dosięga, a tak dziecko idzie w całkowitej ciemności (w łazienkach nie ma okien). Są dzieci które godzinami płaczą bez żadnego zainteresowania opiekunek które nie potrafią i nie chcą zająć dzieci jakąś wspólną zabawą. Rozmawiałem z kilkoma rodzicami i nie jestem jedyną osobą która ma takie zdanie na temat opieki.
Moja ocena
opieka: 1
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dziecko już kończy uczęszczanie do tego przedszkola. Mam identyczne wrażenie jak w Pana opinii. Kilkukrotne rozmowy z Paniami opiekunkami nic nie wniosły. Znalazłam już nowe miejsce i mam nadzieję, że moje dziecko przestanie płakać po nocach i za każdym razem jak idziemy do przedszkola.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry