Widok

Może zmienić nastawienie!

Witam, moje dziecko chodzi już 2 rok do tej placówki i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Pani Dyrektor jest osobą mającą dobry kontakt z rodzicami i z pracownikami. Jest konkretna, rzeczowa, dba o dobro i bezpieczeństwo dzieci. Pracownicy to osoby wykształcone i w pełni przygotowane do pracy z dziećmi. Zaletą tego przedszkola jest duża ilość zajęć rozwijających sprawność manualną i psychiczną maluchów i własna kuchnia, przygotowane tam posiłki są zawsze smaczne, świeże i zdrowe. Nasz syn jest bardzo zadowolony, popołudniu nigdy nie jest głodny z chęcią idzie rano do przedszkola a po zajęciach precyzyjnie potrafi nam opisać co robił, co się działo i jak minął mu dzień. Nie widziałam nigdy kurzu, widziałam natomiast jak pani sprzątająca oddaje się sumiennie swoim obowiązkom. Zupełnie nie wiem dlaczego Mama ( jak się ktoś podpisał ) w taki sposób ocenia tą placówkę. Widocznie Mama jest osobą, którą ciężko zadowolić. Ja w każdym razie polecam to przedszkole każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hmmm, tekst jak z ulotki reklamowej. Ciekawi mnie też, skąd wiesz, jaki kontakt z pracownikami ma pani dyrektor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry