Widok

ogólnie ok

Ogólnie przedszkole bardzo fajne. Akurat w grupie mojego dziecka panie miłe i dobrze się z nimi współpracuje. Pani dyrektor konkretna i widać, że się stara. Dużo wycieczek, wszyscy starają się aby dzieci dobrze się tam czuły i jak najlepiej rozwijały. Jednakże z tego co zdążyłem zauważyć nie przywiązuje się uwagi do chorób dzieci. W szatni dzieci kaszlą niemiłosiernie a mimo to przyjmowane są do przedszkola. Przecież tu chodzi o nasze wspólne dobro. Ja rozumiem, że jest to niepubliczne przedszkole i nikt nie chce odstraszyć rodziców sprawdzaniem zdrowia dzieci, nie wymagam też aby jak to bywa w niektórych przedszkolach, wymagane były zaświadczenia od lekarza o stanie zdrowia...ale jakaś kontrola powinna być. Moim zdaniem niedopuszczalne jest przyjmowanie zakatarzonych i kaszlących dzieci i udawanie, ze nic się nie widzi...
Moja ocena
opieka: 4
 
zajęcia dodatkowe: 5
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedz to rodzicom, by byli odpowiedzialni i nie przyprowadzali chorego dziecka ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rodzice to jedno ale w przedszkolu też powinno się coś z tym robić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To do "Arki Noego" tam byle kichnięcie panie wykorzystują żeby wyrzuci dziecko na tydzień z przedszkola.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry