Od września będę posyłać swojego malca do przedszkola i robimy wstępny rekonesans. Niestety pomimo pozytywnego nastawiania przedszkole morskie nie wypadło najlepiej ( a pracuję w publicznych przedszkolach więc wiem na co zwracać uwagę). Może zacznę od plusów: przemiła i bardzo konkretna pani dyrektor, piękne sale i ogólnie infrastruktura (może jeszcze trochę pusto ale wiadomo, że dopiero się rozwijają), wielkim plusem jest na pewno to, że od marca rusza u nich własna kuchnia. Co do zajęć dodatkowych to się nie wypowiem bo nie uczestniczyliśmy w nich tylko w takich programowych (mogę jedynie napisać że są w cenie). No ale te zajęcia z panią przedszkolanką to tragedia. W skrócie pisząc Pani średnio przygotowana i średnio radząca sobie z dziećmi ( a była ich garstka). I z tego co zauważyłam tak było we wszystkich grupach. Ogólnie zarówno dzieci jak i Pani prowadząca nie wyglądali na zbyt szczęśliwych z tego, że tam są. Co do czesnego to standardowe, jak w prywatnych przedszkolach. Mam nadzieję, że będzie to dla właścicieli przedszkola taka pozytywna krytyka bo przedszkole ma zadatki na bycie super placówką tylko radziłabym ostrożniej wybierać personel.