Mimo wahań, bo Przedszkole jest nowe, bo nie jest sprawdzone, bo jeszcze dość surowo i wciąż trwa etap wykańczania, dekorowania, no i wątpliwości, czy pierwszy rocznik nie będzie takim troszkę "króliczkiem doświadczalnym", zapisałam córkę do Morskiego Przedszkola. I był to strzał w 10tkę, a moje wątpliwości zostały rozwiane już po pierwszych dniach. Wszystko jest na najwyższym poziomie. Począwszy od doskonałej opieki - wspaniałej Pani Dyrektor, po Panie - ciepłe, troskliwe, zawsze uśmiechnięte. Świetny kontakt i otwartość na wszystkie potrzeby rodziców dają ogromny komfort. Na pochwałę zasługuje też budynek - dużo przestrzeni, bardzo czysto, wnętrza dobrze doświetlone, bezpieczne. I bardzo ładny plac zabaw. Od nowego roku będzie też własna kuchnia, co jest niewątpliwie wielkim atutem Przedszkola.
Uśmiechnięta buzia mojego rozśpiewanego, pięknie rozwijającego się przedszkolaka jest najlepszą oceną, a dla mnie wielką radością i ulgą, bo mam pewność, że moje Dziecko jest w dobrych rękach.
Trzymam kciuki i cieszę się bardzo widząc, jak pięknie rozwija się to nasze Przedszkole.