Widok

Jakość Paliwa Shell V-Power Diesel ? Marynarki Polskiej 98A, 80-557 Gdańsk

Witam,

Czy miał ktoś ''ostatnio'' problemy z paliwem na tej stacji shella..? Od maja RAZ zatankowałem na innej stacji niż ta na marynaki polskiej.. ostatnio zalałem u nich 11.08, zrobiłem 250km na tym paliwie i mam wszystkie wtryski w serwisie a muszę dodać ze w maju miałem regenerowane wszystkie wtryski paliwa.. ! Tylko ja miałem ''pecha'' ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć
tankowałem 13 sierpnia na tej stacji , właśnie dwa razy wymieniono mi filtr paliwa, raz auto "zdechło" na obwodnicy, a potem po przejechaniu siedmiuset metrów od warsztatu,dojechałem do domu na zaspę , ale z dusza na ramieniu omijając tunel , bo zakładałem ze może "zdechnąć" w tunelu. wypompowałem ile się dało i napełniłem zbiornik na orlenie.
Generalnie bede omijal ta stacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 razy tankowałem z przymusu, paliwo mają chyba najdroższe w Gdańsku, w samochodzie nie odczułem różnicy ale tankując tam moto już tak - wincyj tam nie zatankuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A propos paliwa ... Stacja eMila na Morskiej 116 w Gdyni (znana już wcześniej) znów dostała "wyróżnienie" od UOKIK-u

http://moto.wp.pl/uokik-sprawdzil-jakosc-paliw-zobacz-na-ktorych-stacjach-oszukuja-6161101414073985a
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

do góry