Serdecznie polecam szkołę jaką jest Akademia Prawa Jazdy! Na początku obawiałem się bardzo samego kursu i egzaminu, ponieważ uważałem siebie za osobę niestworzoną do takich umiejętności. Na szczęście trafiłem na wspaniałego instruktora, Krzysztofa Grądalskiego, dzięki którego cennym wskazówkom udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem! Pan Krzysztof wykazywał się ogromną cierpliwością i profesjonalizmem, nawet kiedy wiele razy zdarzało mi się powtarzać te same błędy. Systematycznie wprowadzał coraz trudniejsze manewry, dzięki czemu nauka szła sprawnie. Podczas jazd zapoznałem się z trasami, jakie mogły się pojawić podczas egzaminu i poprawiłem także swój nienajlepszy refleks. Miałem okazję odbywać jazdy o różnych godzinach, dzięki czemu mogłem nauczyć się jeździć w różnych warunkach oświetleniowych i natężeniowych. Bardzo przydatna okazała się dodatkowa godzina jazdy „na rozgrzewkę” przed samym egzaminem. Te w sumie 31 godzin jazd upłynęło w bardzo spokojnej atmosferze. Akademia Prawa Jazdy nauczy jeździć każdego, nawet osoby takie jak ja, które myślały że prowadzenie samochodu nie jest dla nich! Dziękuję jeszcze raz całej szkole, w szczególności Panu Krzysztofowi!