Widok

Jakub - opinia

Bardzo dobra szkoła jazdy! Jeśli szuka się szkoły charakteryzującej się wysokim profesjonalizmem, rzetelnością oraz prawdziwą pasją do nauki i kierowania pojazdami to OSK Speed jest wyborem idealnym. Mimo utrudnionej sytuacji z powodu COVID-19, jakość usług była na najwyższym poziomie. Część praktyczną była u mnie prowadzona przez kilku instruktorów, ale zdecydowanie moim ulubionym była p. Agata, która z cierpliwością i spokojem dobrego belfra pomoże przetrzeć szlaki na gdańskich drogach, poznać samochód i ruch miejski, a co najważniejsze, nawet kilkakrotnie wytłumaczy te zawiłe, i mniej zawiłe skrzyżowania oraz przepisy. Uczy w sposób klarowny, pokazuje wszystko czarno na białym, co jest jej znakiem rozpoznawczym, bo właśnie taką mobilną "szachownicą" jeździ z kursantami. Ponadto, w chwilach, gdy nauka jest wolniejsza z powodu utrudnień drogowych, umili czas przyjemną rozmową. Wewnętrzny egzamin praktyczny w szkole to jest prawdziwe wyzwanie, bo p. Ania, która zwykle go przeprowadza, to uśmiechnięty egzaminator punktujący każdy błąd, jakiego znam, ale również jeden z najlepszych instruktorów, z jakim jeździłem. Po egzaminie u p. Ani, egzamin państwowy to tylko formalność!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję Panie Jakubie, jest Pan Najlepszy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry