Widok

Jamaican Sounds

Jamaican Sounds Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Jamaican Sounds, - 30 czerwca 2006 godz. 20.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o co chodzi_

Sprzeczne informacje na stronkach o klubie. To w jaki dzień jamaica sounds i o której godzinie_?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jamaica

To jest nowa informacja i strona www klubu nie została jeszcze zaaktualizowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda

prawda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

beznadziejnie

muza moze i znosna..ale mala ilosc ludzi ktorzy sa w klimacie.. same dzieciaki.. albo fani techno.. bez sensu..jeszcze teraz w neidziele zamaist w sobote..? noto chyba juz wogole wiadomo jak te imprezy beda wygladaly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SUPER IMPREZKI ;)

Od miesiąca bawie sie w underze w niedziele na reggae i uwarzam że imprezki są naprawde fajne!!! Nie ma tłoku-można sobie spokojnie potańczyć,wypić piwko,zrelaksować sie . Z tym rockiem i metalem to chyba komus pomyliły sie dni,bo w nd.zdecydowanie lecą jamajskie rytmy ;))) Pozdrawiam bywalców niedzielnych jumprezek ;))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niedziela...tylko w underze!

Under w niedziele to jest cos czego brakuje w tym miescie.Szkoda,ze tylko tam jest taka impreza. Rewelacja.Chociaz poki co malo ma to wspolngo z impreza bo jest malo ludzi i prawie nikt sie nie bawi ale i tak staram sie tam chodzic co tydzien.Nie zawsze wychodzi ale gdy juz jestem w srodku to momentalnie usmiech od ucha do ucha:)Ale nie zachecam za bardzo bo jeszcze trafia ludzie, ktorzy nie powinni przychodzic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dół, dół, dół

beznajdziejna impreza, mam nadzieje że w końcu się coś zmieni w tym mieście, słyszałem że w czwartki w radiostacji eklektycznej ma być dobra impreza ragga reggae itp. ... mam nadzieję na duuuuużo dobrej muzy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mamy nadzieję , że większość z was widzi wielki napis NIEDZIELA i nie pomyli dni imprezy. Mniejsza z tym, bo ten dzień ma przynieść więcej luzu aniżeli ciśnieniowania się z takich czy innych powodów. Wszystkich lubiących ciepłe i przyjazdne klimaty rastamańskich dźwięków zapraszamy na niedzielne wieczory. Grają dla was Scoobie, China i Piotrek Kiewicz. Obok nich możecie na żywo posłuchać bębnów i wiele ciekawych bandów. 13 marca wystąpi grupa MAJESTIC, a tydzień później grupa PRO LOG. Dokładny kalendarz będziemy na bieżąco aktualizować na tej stronce. Gorąco pozdrawiam i zapraszam wszystkich uśmiechniętych ludzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Positiv Vibrations....

...swietny klimat. Dzis znowu bedzie glosno ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie byłem... lecz wszystko się może zdarzyć! :))
A tak wogóle to ciekawe opinie tu widzę. he, he, he...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gut

za samym klubem to ja nie przepadam ale ze wzgledu na ludzi ktorzy ja graja warto tam sie ruszyc szkoda ze was tak malo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja

i co?? jak zwykle ten klub sie nie moze zorganizowac ja nie wiem czy bartek albo kto kolwiek czyta to ale fajnie by bylo gdyby umieszczac takie informacje ze odwolujecie imprezy w niedziele byl otwarty tylko pub na dole i zero info w necie albo gdziekolwiek ze imprezy nie bedzie... zacznijcie dbac o ten klub bo nie jest taki zly a niezly interes by sie dalo na tym zbic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma tych imprez

zmiencie te info juz nie ma tych impreze reggae od jakiegos czasu po co ludzi w blad wprowadzac...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już od jakiegoś czasu widać że jedyne czego temu klubowi brakuje to.. po żądne zarządzanie, miejsce mogło by być z*******e jednak wymaga to od szefa czegoś więcej niż siedzenia przy komputerze i puszczania w kółko tych samych kawałków.
nie mówiąc już o szacunku dla klienta z którego ściąga sie kasę:
- zero informacji o zmianach terminów i odwołanych imprezach
- przez długi czas na stronie undera (i trojmiescie) była informacja o poniedziałkowej promocji piwa murphy's, jednak kiedy już sie pojawiałem z zamiarem napicia sie tego właśnie piwka, barmanki albo nic nie wiedziały o żadnej promocji albo wciskały mi że owszem promocja jest ale w niedziele
kiedyś na pietrze była jakaś 18 a na dole inna impreza (za wejście na która zapłaciłem), wyszedłem na chwile zadzwonić na zewnątrz, kiedy wróciłem od bramkarza dowiedziałem sie że “dziś impreza zamknięta i mam wypier*alać”...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaa jasne

kurde poszedłbym ale czemu wpuszczają od magicznej 18?? Kocham reggae a tu nagle wychodzi mi ABeeSik (Absolutny Brak Szyi) i mówi tą formulkę "dowod prosze"! Ja rozumiem jakbym szedł tam pic ale ja chce posłuchać fajnej muzy i juz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WPADAJCIE NA REGGAEOWĄ ŚRODE!

Hej ludzie !
Wpadajcie w środe 6.10 do Undergroundu! Ze sceny spłynie wielka fala pozytywnej enrgii, dźwięków i wibracji! Hatashamana się o to zatroszczy! :)
Kaszebszczi pozdro!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JahBoy

slucham rege od 37 lat i uwazam ze jest to najlepsze miejce do posłuchania i potańczenia w tym klimacie w całym trojmieście, jedyne co może mu dorównać to tylko i wyłącznie Żądło !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

e! sciemniacz

dlaczego to zdjecie jeszcze tu wisi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rasta narasta!

Nio ja tylko żałuje że jestem z wrocławia a nie z gdańska bo chętnie bym wstąpiła do was na imprezę:) nio ale jakby kto u nas był to zapraszam do madnessu przy hubskiej 6 na zajefajne jamajskie wtorki:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Challenge Gdańsk 2026 (3 odpowiedzi)

Nowa, szybka jak nigdy dotąd odsłona Challenge Gdańsk 2026 nadchodzi już 21 czerwca 2026 roku....

Spartakiada Międzypokoleniowa 2025 (3 odpowiedzi)

Tak, tak, to już w sobotę 20 czerwca 2026 roku zapraszamy na V Spartakiadę Międzypokoleniową w...

Dawid Podsiadło 2026 (16 odpowiedzi)

Dawid Podsiadło ogłosił wyjątkową trasę koncertową - Obrotowy Tour 2026, podczas której odwiedzi...

do góry