Widok

Jamaican Sounds

Jamaican Sounds Temat dostępny też na forum:
Impreza dla wszystkich lubiących muzykę reggae, dub, ragga, dancehallW każdą środę świetni dj'e, bębny i koncerty10 maja koncert BABILON i party z dj BLASTAz ulotkami o,5 pysznego bursztynowego napoju tylko 3,5 zł.
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czemu cecie dowody???

ej mam pytanko czemu na wstep na imprezke reagge chcecie dowody??ja rozumiem jak by niepełnoletni chciał pic ale jak uwielbia ten typ muzki to w ten sposob zagradzacie mu dostep do tej kultory!!przez taki gupi kwit....czy to jest logiczne??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapraszam na koncert

17go lutego w piatek zapraszam na koncert zespolu "świadomość" (reggae/dub/ska z Darłowa)
w klubie "underground" w Gdańsku. ul . Podmurze 2
wstęp wolny, start godz. 20.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JAH LOVE!

Nie mam opini jeszcze!Znalazlam wasza knajpke na necie,nigdy nie bylam bo studiuje zagranica,warto wpasc?mam nadzieje ze tak bo mam taki zamiar,pozdrawiam wszystkich..JAH RASTAFARAI UNITE!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gosiakpszczola

Pozdro Przemas...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak tak tak

ja tez kcem tam isc mam 32 lata i czas spotkac moja druga urocza polowe w dredach choc sam ich nie mam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

hmm...chętnie bym się wybrała bo właśnie jestem na etapia znajdywania w 3city dobrych kubów w których mozna posłuchać reggae i pochodnych, tylko jak tam do Was trafić np. od dworca :) ponieważ nie znam Gdańska,to nie wiem,ale zawsze w sumie jest mapa...jeśli zawitasz do olsztyna i też jesteś zwolennikiem zacnych i nielichych pozytywnych brzmień zabraszam do boom towna ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ściema z tymi imprezami...

tiaaa jasne
imprezy byly...ostatnio jak sie pytalam czy sa jeszcze to barmanka ktora co 20 sekund zmienilam piosenke powiedziala ze taaakk sa ona siedzi za barem i puszcza taka muze jaka sie chce juz dawno nie bylo tam chyba jamajskiej imprezy a szkoda... moze to wina slabej reklamy?? braku plakatow moze tego ze to srodek tygodnia?? szkoda....
Jah Bless
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ulotka??

skąd je wziąć ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rock roots reggae

jesli macie ochote na prawdziwe positive vibration to zapraszam w kazdy ostatni piatek miesiąca do Ucha w Gdyni na freesbe!! ostatnio byłam i jeszcze do tej pory odczuwam dokuczliwy ból nóg - kazda pisenka przetańczona :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym ich wlasnie tak pogrrrryzła!

Do krwiiii....

-
http://s11.bitefight.pl/c.php?uid=31321
-

Dziab:-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sciema na maxa!!!

nie dajcie sie nabierac!!!!! tam juz dawno ch... nocuje!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

IRONMAN 2026 Gdynia (5 odpowiedzi)

Gdynia wróci na mapę światowego triathlonu już 19 lipca 2026 roku. Ironman 70.3 Gdynia to jedno...

IV Wielokulturowy Piknik Rodzinny - World Refugee Day 2026 (3 odpowiedzi)

Zapraszamy do wzięcia udziału w "Wielokulturowym Pikniku Rodzinnym. World Refugee Day...

XXVI Wielki Festyn Rodzinny w Parku Oruńskim (8 odpowiedzi)

W niedzielę, 14 czerwca, Park Oruński im. Emilii Hoene ponownie stanie się przestrzenią wspólnego...

do góry