Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem mile zaskoczona wątek zamknięty Od rozmowy telefonicznej po końcowy efekt bardzo miło i fachowo. Koło panowie...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Polecam! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, cena ok, usługa zrealizowana bez zastrzeżeń.
~EPka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

polecam auto super zrobione wątek zamknięty Polecam myjnię bardzo. Korzystam nie pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona....
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Jak najbardziej wątek zamknięty polecam. Obsługa rewelacyjna i pełen profesjonalizm:)
~mys
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

Zmieniam opinię - jednak polecam! wątek zamknięty Półtora roku temu miałem nieprzyjemną sytuacje ze wspomnianą myjnią, co można...
~Rafał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

myjnia i mechanika !!!!!!!! wątek zamknięty NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!! MECHANIK MOŻE DOBRY ALE CENY WYŻSZE NIŻ W...
~ANIA
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

A jednak warto. wątek zamknięty Mieszkam od niedawna w tej okolicy, spieszę się zawsze do roboty i auto z...
~Marek Z.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Uwaga na te myjnię!!! wątek zamknięty Mieszkam na Płycie i od początku istnienia tej myjni jeździłem do niej....
~Rafał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

Myjnia godna polecenia wątek zamknięty Korzystałem z usług myjni kilka razy, polecam innym, dojeżdżam z drugiego...
~Łukasz Mondeo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

godni polecenia-pełen profesjonalizm! wątek zamknięty pełna kultura, fachowość i profesjonalizm - i tak za każdym razem! Auto...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

Najlepsza w Gdynii wątek zamknięty Od kilkunastu lat korzystam z usług różnych myjni ręcznych. Jednak myjnia...
~Jan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

Jestem pedantem wątek zamknięty odwiedziłem chyba większość myjni w Gdyni a do nich wrócę na pewno. Polecam ,...
~Sławek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 października 2010

dokładne mycie :) wątek zamknięty jako stała klienkta jestem bardzo zadowolona, auto zawsze umyte dokładnie,...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry