Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szybko i konkretnie :) wątek zamknięty Jedyny minus to odległość salonu od centrum miasta :(
~Dominik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

super salon wątek zamknięty Pracujące tam panie zawsze miłe, uśmiechnięte, wiedzą co robią. Korzystamy...
~RBK666
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Dramat wątek zamknięty Niestety absolutnie nie polecam Prosiłam o delikatne podcięcie włosów,a...
~Na pewno nie stały klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam Asię fryzjerka bardzo kreatywna. Poprawiła w sposób niesamowity coś...
~ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Masakra wątek zamknięty Nikomu nie polecam... Salon straszny!!! Wogole nie obcieli mnie tak jak...
~Domka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Musiałam zmienic salon fryzjerski na jakiś bliżej miejsca zamieszkania. Na...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Najlepszy fryzjer dla mnie, niezmiennie od lat wątek zamknięty Pani Janka jest fryzjerką, która potrafi doradzić, dobrać fryzurę, pomóc...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Jak w temacie. Bardzo polecam ten salon. Fachowa obsługa, super atmosfera,...
~Djarum
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Fryzjer wątek zamknięty Od paru dobrych lat chodzę z cała rodziną i wieloma znajomymi do właścicielki...
~Oskar G.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług w tym salonie, miła i sympatyczna obsługa....
~Mecenas
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

nareszcie zadowolona wątek zamknięty Dziś byłam w tym salonie,wyszłam naprawdę zadowolona z fryzury . Naprawdę...
~B.M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

jest naprawde cool wątek zamknięty Pani Janka ma wylacznosc na moje wlosy od kilku lat. Naprawde warto!...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

cicha - opinia wątek zamknięty dziewczyny super przemila obsluga fryzjerstwo wysoki poziom kosmetyczka...
~cicha
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

13

wątków

do góry