JANKAR

Kursy prawa jazdy

Reda, Jana Brzechwy 1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NAPRAWDĘ SUPER SZKOŁKA wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że szkolenie i ogólna ocena wynosi max....
~Dominik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

POLECAM! wątek zamknięty Polecam tę szkołę! Wszystkie etapy zapisów, kursu oraz formalności związane z...
~Delfina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Jedyna i niepowtarzalna szkoła wątek zamknięty Polecam z całego serca. Egzamin zdałam za pierwszym podejściem :) jeśli ktoś...
~Dorota Olszak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

ocena prawo jazdy wątek zamknięty chcialabym podziękowac Panu Heniowi za dodatkowe jazdy które pomogły mi w...
~weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców wątek zamknięty Dziś zdałam egzamin praktyczny za drugim razem ;-) wszystko to zasługa...
~Dominika Sypiańska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Polecam! wątek zamknięty Trafiłam z polecenia i powiem krótko wszystko pierwsza klasa i nic tylko...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Serdecznie polecam najlepsza szkoła jazdy!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam szkole jazdy JANKAR Reda. W szczególności instruktora P....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Serdecznie polecam szkołę Jankar! wątek zamknięty Jankar to rewelacyjna szkoła. Od samego początku spotykamy się z bardzo...
~Anna Janca
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Pan Henryk jest najlepszy :) wątek zamknięty Dzięki Panu Henrykowi zdałam prawo jazdy. Instruktor jest fantastyczny,...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Pan Henryk jest cudotwórcą! wątek zamknięty Jankar to doskonała szkoła nauki jazdy i można ją polecić każdemu z ręką na...
~Dorota D.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Super przygoda z prawem jazdy :) wątek zamknięty Dzięki świetnemu Panu Darkowi zdałem prawko za 1 razem, dziękuję również Panu...
~Kacper
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Naprawdę świetna szkoła dbająca o swoją opinię i kursantów. Instruktorzy...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Najlepsza szkoła jazdy!!! wątek zamknięty Serdecznie polecamy Szkołę Jazdy Jankar, wybrałyśmy tą szkołę z polecenia i...
~Magda i Sandra Grabowskie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Dzięki nim w końcu zdałam! wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Darka Leszczyńskiego, cudownego i doświadczonego...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Wyjątkowy kurs ! wątek zamknięty Kierując się opinią znajomych postanowiłam spróbować w tej a nie innej szkole...
~Emilia Szulik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Magiczny Pan Henryk wątek zamknięty Dziękuję, dziękuję z całego serca. Byłam w grupie dla których zdanie egzaminu...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Podziękowania dla Pana Henryka S. wątek zamknięty Chciałabym serdecznie podziękować Panu Henrykowi za indywidualne podejście,...
~Danuta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Bardzo gorąco polecam! wątek zamknięty Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem! Jak najbardziej polecam...
~Krzysztof Haase
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

Polecam! wątek zamknięty Najlepszy ośrodek jaki mogłam sobie wybrać! Odpowiedni ludzie na odpowiednim...
~KasiaB
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Cóż chcieć wiecej, po prostu idealnie. wątek zamknięty Świetna szkoła, zdałem za 1 razem teorię i praktykę. Bardzo serdecznie...
~Michał M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
946

postów

908

wątków

do góry