JANKAR

Kursy prawa jazdy

Reda, Jana Brzechwy 1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, życzliwe podejście, wyczerpujące...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Z całego serca polecam OSK JANKAR! Nie wyobrażam sobie korzystania z usług...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Jazda z Panem Darkiem wątek zamknięty Polecam Pana Darka, szkółkę i atmosferę która tam panuje. Każda osoba jest...
~Aniela Białkowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Jankar to super szkoła jazdy wątek zamknięty Po kursie u pana Darka zdanie praktycznego egzaminu państwowego naprawdę nie...
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Kurs przebiegł bezproblemowo , z wielką łatwością można to połączyć z 2...
~Konrad Kaczmarkiewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

PODZIĘKOWANIE dla OSK JANKAR w szczególności dla Pana Dariusza :D wątek zamknięty Z całego serca polecam OSK Jankar!!! W szczególności pana Darka,gdyby nie...
~Ewa Ćwik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Bardzo polecam !! wątek zamknięty Dzięki nauce w tej szkole zdałam szybko i bez problemu, z instruktorami...
~Weronika ;)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców wątek zamknięty Po kursie w Jankarze egzamin praktyczny to tylko formalność. Dziękuję całemu...
~Natalia Gąska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Polecam wszystkim przyszłym kierowcą!! wątek zamknięty Polecam OKS JANKAR i pana Dariusza Leszczyńskiego. Jazda upłynęła w miłej,...
~Adrian Wydrowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

bardzo polecam! :) wątek zamknięty Do szkoły Jankar trafiłam dzięki mojej Przyjaciółce, która miała podobne...
~Ula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Najlepsza Szkoła Jazdy! wątek zamknięty Szczerze polecam "Jankar". Egzamin na Kat B zdałem bez najmniejszego problemu...
~Patryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Podziękowanie !! wątek zamknięty Serdecznie dziękuje Bardzo polecam ośrodek Jankar!!! Polecam wszystkim Pana...
~Jarosław Żywicki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Lepiej nie można trafić!!!! wątek zamknięty Bardzo polecam wczorajszy egzamin kat A zdany za pierwszym razem. Zaczynając...
~Amadeusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 maja 2017

najlepszy ośrodek szkolenia kierowców !!! wątek zamknięty szczerze polecam wszystkim przyszłym kierowcom ośrodek JANKAR....
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Z całego serca polecam OSK Jankar!!! W szczególności pana Darka, najlepszy...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

Polecam ;) wątek zamknięty Polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców "Jankar" w Redzie wszystkim,którzy pragną...
~Paweł Długowolski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Najlepsza szkoła!! wątek zamknięty Najlepsza szkoła, najlepsi instruktorzy, w szczególności Pan Darek który...
~...
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2017

Polecam Pana Henryka Świtkowskiego! wątek zamknięty Zaczęłam kurs w innej szkole, dwa razy poległam na egzaminie praktycznym i...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Najlepszy ośrodek wątek zamknięty Gorąco polecam,profesjonalne podejście do kursanta, elastyczne godziny jazd...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

Najlepsi :) wątek zamknięty Nie znam lepszego ośrodka nauczania niz ten.
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
946

postów

908

wątków

do góry