JANKAR

Kursy prawa jazdy

Reda, Jana Brzechwy 1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo szybko i profesjonalnie. Chciałbym bardzo podziękować ekipie OSK...
~Daniel Grunwald
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Sandra-opinia wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam szkołę nauki jankar w Redzie, w szczegolnosci pana...
~Sandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Marcin - opinia wątek zamknięty Najlepszy ośrodek szkolenia kierowcòw na świecie dla niech liczy sie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Uczyłem się u Pana Darka i w 100% polecam. Nie wiem co możnaby poprawić.
~HomoViator
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Darek, najlepszy instruktor. Instruktor Anioł! wątek zamknięty Widzę,że nie tylko ja mam dobre wspomnienia z nauką jazdy u Darka:) I dobrze,...
~Natalia S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Martyna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam szkółkę jazdy Jankar. Bardzo miła obsługa oraz najlepsi...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Najlepsza szkoła! wątek zamknięty Polecam bardzo serdecznie! żadnych problemów, świetne podejście do kursantów,...
~Danusia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Jankar Reda Najlepsza Szkoła Jazdy wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam OSK JANKAR. Moim instruktorem był p. Darek...
~Marcin Kreft
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Tylko p.Henio !! wątek zamknięty Ile to razy w życiu słyszałeś, albo sam szukałeś pomocy, mówiąc: "Szukam...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Opinia :) wątek zamknięty Na początku zacznę od tego, że chciałem dac 6 gwiazdek, ale się nie dało...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam ośrodek Jankar, a w szczególności pana Darka, który w pełni...
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

kurs nauki jazdy wątek zamknięty Kurs poleciała mi koleżanka z pracy i nie zawiodłam się. Profesjonalna...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

Polecam :) wątek zamknięty Nie ma co, szkoła na wypasie pod każdym względem. I najlepszy kozak...
~Hubert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Najlepsza szkółka wątek zamknięty Najlepsza szkoła i oczywiście najlepszy instruktor pan Darek :) Pełen...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Najlepsi ! wątek zamknięty Serdecznie polecam tą szkole jazzdy , mila obsluga , zero komplkacji ,...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

X ) wątek zamknięty Jankar i jazda z panem Heniem tak mi się spodobała ze aż postanowiłem stracić...
~Krzysiu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

Polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, poziom nauczania na najwyższym poziomie, indywidualne...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Pan Henryk wątek zamknięty Bardzo dobry instruktor, świetna atmosfera, super podejście. Dzięki Panu...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

Szczerze polecam :) wątek zamknięty Jestem zadowolona z wyboru tego ośrodka. Szkolenie było profesjonalne, a...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Marysia - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza szkoła Jazdy!!!
~Marysia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
946

postów

908

wątków

do góry