JANKAR

Kursy prawa jazdy

Reda, Jana Brzechwy 1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NAJLEPSZY !!! wątek zamknięty Tak jak spora część kursantów po zakończeniu szkolenia zdałem na "prawko" za...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2008

OSK"JANKAR"?NAPRAWDE JEST JEDYNYM TAKIM OSRODKIEM W SWOIM RODZAJU wątek zamknięty Jesli Ktos zastanawia sie w jakim osrodku nauczyc sie dobrej bezpiecznej...
~MARIUSZ R
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2008

Instruktorka godna polecenia! wątek zamknięty Nie moge ocenic osrodka (mialam tego pecha, bo kurs przetrwalam w innym), ale...
~Dorota Z.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2008

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Wczoraj zdałam egzamin,zawdzięczam to mojej instruktorce Esterze,za drugim...
~szczęśliwa Asia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2008

zdałam! wątek zamknięty Po 3 niezdanych egzaminach zmieniłam ośrodek na Jankar i wreszcie się udało!...
~oks
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2008

POLECAM wątek zamknięty Dzis zdalem prawo za pierwszym razem. Poziom nauczania i prowadzenia zajec...
~Tomek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2008

POLECAM wątek zamknięty Szkoła godna polecenia, ciekawe wykłady, solidne przygotowanie do egzaminu....
~Ola i Magda S.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lipca 2008

moja opinia wątek zamknięty witam wszystkich, dzis zdalem egzamin na prawko za pierwszym podejsciem, ale...
~Porucznik ;)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lipca 2008

POLECAM wątek zamknięty Dzisiaj zdałem egzamin na prawko na motocykl. Pierwsze podejście do...
~Michał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lipca 2008

SEBASTIAN - opinia wątek zamknięty JANKAR SUPER OśRODEK UCZY SUPER ZDAłEM ZA PIERWSZYM RAZEM POZDRAWIAM CAłA FIRME
~SEBASTIAN
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 czerwca 2008

POLECAM WSZYSTKIM !!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Zdałam za drugim razem wielkie dzięki dla ESTERY jestem bardzo zadowolona z...
~GOSIA.B
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 maja 2008

...:)... wątek zamknięty ...uważam , że poziom nauczania jest super,,,pozdrawiam mojego ulubionego...
~Basia S.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 maja 2008

Karol - dziekuje wątek zamknięty Moja sytuacja wygladała cienko,3 proby egzaminu porazka,prawko zdawalem...
~Michał Różalski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 maja 2008

:) wątek zamknięty no więc (wiem, wiem nie zaczyna sie zdania od no więc ;D) wszystkim którzy...
~Izka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 maja 2008

Polecam instruktorkę Esterę :-) wątek zamknięty Już od ponad tygodnia polecam wszystkim zainteresowanym tematem moim znajomym...
~Aga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 maja 2008

nie w 100 % ale w 1000% polecam Esterę;) wątek zamknięty Estera jesteś świetna!! Chcesz nauczyć się świetnie jeździć samochodem-to...
~Bryla Sylwia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 maja 2008

Estera jesteś świetna!! wątek zamknięty Chcesz nauczyć się świetnie jeździć samochodem-to Tylko u wspaniałej...
~Sylwia Bryla
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2008

SUPER!!!!!! Od A do Z albo i Ż wątek zamknięty Polecam Jankara z czystym sumieniem.Uciekłam z innego ośrodka i mam skale...
~Kania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 maja 2008

POLECAM WSZYSKIM PRZYSZŁYM KIEROWCOM - OSK JANKAR :) wątek zamknięty Jeżeli ktoś, już to czyta - to prawdopodobnie szuka ośrodka do nauki jazdy...
~Rafał Z.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2008

w 100% polecam Sławka wątek zamknięty W 100% polecam Sławka. To instruktor który w niewielkim czasie nauczył mnie...
~Heniek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
947

postów

909

wątków

do góry