Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
misiek - opinia Super 100% zadowolenia, sumiennie i terminowo ceny przystępne jak na okolice...
~misiek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2023

Klient - opinia wątek zamknięty Nie odbierają śmieci w terminie. Zamówiłam odbiór mokrych nieczystości co dwa...
~Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

Solidna Firma wątek zamknięty Fajna Firma jestem kientem już od 7 lat nie było jeszcze żadnego problemu z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Natalia - opinia wątek zamknięty Witam Polecam wszystkim solidna firma przystępne ceny miłe Panie w biurze...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

polecam wątek zamknięty kontakt i poziom usługi - b. dobre: telefony zawsze odbierane, wywóz...
~violka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Jako firma współpracujemy z Janpolem od ok.13 lat, nigdy nie było problemu z...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

Jest coraz gorzej wątek zamknięty Korzystam z usług tej firmy 4 lata. Jestem stałym klientem. Niestety jest...
~Stały klieny
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

Nie zabierają śmieci wątek zamknięty Duży problem z zabieraniem śmieci. Za każdym razem dzwoniłam z reklamacją, że...
~Jolanta
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2011

klient sie nie liczy wątek zamknięty Zamówiłem kontener, zapłaciłem a po kilku dniach po ANONIMOWYM telefonie, bez...
~Artur
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 października 2011

Super Firma!!! (2) wątek zamknięty Moim zdaniem REWELACJA!!! Nie zdarzyło mi się mieć z Janpolem problemu,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

odradzam wątek zamknięty Przesłanie oferty oraz podpisanie umowy super. Odbieranie śmieci - tragedia,...
~Zbulwersowana
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

~mloda21
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

12

wątków

do góry