Widok

Janusz Opiela, najlepszy!

Doświadczyłam nauki już u trzech instruktorów i Janusz Opiela wywarł na mnie najlepsze wrażenie! Cierpliwy, charyzmatyczny, doświadczony kierowca i nauczyciel. Jego podejście do mojej (trudnej) osoby, zaowocowało oczekiwanymi efektami- zdałam prawko!:) Instruktor z pasją, widać, że jest stworzony do tej pracy, ośmielę się wręcz powiedzieć, że to jego przeznaczenie :) dzięki, Janusz! :)
Moja ocena
obsługa: -
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Warto dodać że tych trzech instruktorów to Pani poznała w innym OSK. Ja sobie nie przypominam aby Pani ze mną jeździła.Pozdrawiam.
Lech Sokołowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
Ciekawe po czym pan sobie nie przypomina po podpisie" ania p"? bardzo ciekawe
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Leszek i Janusz to to samo?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co jest Lesiu !? Nie pamiętałeś już że Janusz jeździł u Ciebie? Czy tak Cię zabolało że jedyna prawdziwa pozytywna opinia na forum nie dotyczyła Ciebie? Albo powodem było to że jeszcze wtedy nie mogłeś pochwalić się wyższym wykształceniem (na marginesie pochwal się do końca, nie trzymaj nas w niepewności: nazwa uczelni, kierunek, jakie było czesne, to pewnie przez te studia zalegałeś z regularnymi płatnościami dla instruktorów) ? Teraz już jako magister (bo myślę że nie szczycisz się tak z powodu jakiegoś marnego "licencjaciku", co?) dobrze wiesz że nawet jak chwalą byłego instruktora wywalonego przez Twoje przerośnięte ego, to wypada ładnie się uśmiechnąć i podziękować.....ale kogo ja tu pouczam
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry