Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
filip - ocena pani asia najlepsza instruktorka
~filip
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 lutego 2024

Aleksandra - ocena Pani Asia super przygotowała mnie do egzaminu praktycznego. Egzamin zdany...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 lutego 2024

Szymon - ocena Gorąco polecam! Jazdy z Panią Asią to sama przyjemność i dużo cennych wskazówek.
~Szymon
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 lutego 2024

Julia - ocena Bardzo polecam. Jazdy z P. Asia to sama przyjemność. Wszystkiego mnie...
~Julia
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 lutego 2024

Natalia - ocena Uwielbiałam jazdy z Panem Romanem i zdecydowanie będę tęsknić za tymi...
~Natalia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Artix - ocena Gorąco polecam Panią instruktor Asię! Najlepsza w całym Trójmiescie, lepszej...
~Artix
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 grudnia 2023

Szymon - ocena Bardzo polecam. Teoria z Panem Romanem przeprowadzona w sposób merytoryczny,...
~Szymon
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

Dominika - ocena Ogromnie polecam, jeżeli chcecie zostać dobrze przygotowanym do egzaminu....
~Dominika
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 listopada 2023

Adam - ocena Kurs na prawo jazdy w szkółce rozpocząłem w czerwcu. Uczęszczałem na kurs...
~Adam
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Dorota - ocena osk efekt wybrałam sugerując się pozytywnymi opiniami i rzeczywiście mogę...
~Dorota
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 października 2023

Izabela - ocena Szczerze polecam kurs w OSK Efekt a w szczególności instruktora Łukasza,...
~Izabela
4

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 25 września 2023

Iwona - ocena Ciesze się, że wybrałam szkołę jazdy Efekt. Pan Roman bardzo przystępnie...
~Iwona
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 23 września 2023

Piotr - opinia Moim instruktorem była Pani Asia i bardzo się cieszę, że to właśnie do niej...
~Piotr
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 sierpnia 2023

Volodymyr Harashchenko - opinia Polecam tę szkołę, dobry nauczyciel Pan Roman i instruktor Pani Asya,...
~Volodymyr Harashchenko
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 22 lipca 2023

Jakub - opinia Pani Asia świetna instruktora, wyrozumiała i z poczuciem humoru . Bardzo...
~Jakub
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2023

Natalia - opinia Serdecznie polecam, jeździłam z P.Asia. zdałam egzamin za pierwszym razem...
~Natalia
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 9 lipca 2023

Bigboy - opinia Wszystkim , którzy zastanawiają się jak i gdzie rozpocząć swoją przygodę z...
~Bigboy
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 7 czerwca 2023

Daniel - opinia Przyjazna atmosfera, pozytywne nastawienie, a zarazem pełen profesjonalizm....
~Daniel
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2023

Norbert - opinia Bardzo polecam szkółkę osk efekt, miła atmosfera z panem Romanem. Bardzo...
~Norbert
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 listopada 2022

Kacper - opinia Szkółka bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu teoretycznego jak i...
~Kacper
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 października 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
410

postów

315

wątków

do góry