Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Raf - opinia wątek zamknięty z miłą chęcią musze sprostować moją opinię poprzednią ,warsztat bardzo dobry...
~Raf
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Krystian Piątek - opinia wątek zamknięty Dwa samochody naprawiane z różnymi problemami ( w tym uszczelka pod głowicą),...
~Krystian Piątek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Arek - opinia wątek zamknięty Byłem na spotkaniu służbowym w trójmieście kiedy moje auto stanęło. Traf...
~Arek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Weronka - opinia wątek zamknięty Warsztat polecił mi kolega z firmy. Usługa wykonana sprawnie. Umówiłam się na...
~Weronka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

Martynika - opinia wątek zamknięty Szybka i fachowa pomoc przy aucie. Polecam
~Martynika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 grudnia 2019

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry warsztat, widać ze Panowie znają się na rzeczy. Polecam z...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Sprawnie wątek zamknięty Witam obsługa miła, działała szybko i sprawnie, dzięki temu mam naprawione...
~Eliza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam usługi tego serwisu, pozytywnie naprawili usterkę, miła obsługa,...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

- opinia wątek zamknięty Bardzo dobry zakład, w którym bez problemów zlokalizowali usterke, której...
~anonim
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Natalia Zuza - opinia wątek zamknięty Panowie bardzo pomocni, ekspresowa naprawa. Serdecznie polecam
~Natalia Zuza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa w dobrej cenie. Polecam wszystkim.
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2019

No niestety wątek zamknięty Oddalem auto do Japan service, bo w innych warsztatach nie mogli sobie...
~Bob
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

Polecam to sie zastanowić! wątek zamknięty Witam, skuszony ilością pozytywnych opinii w internecie udałem się do tego...
~Damian
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

omijać z daleka wątek zamknięty Dramat. Samochód umówiony i zostawiony o 10 stał nieruszony do mojego powrotu...
~pat
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

nowa mazda 3 wątek zamknięty wymiana elementow karoserii. - B.sympatyczna obsluga - danych na wstepie...
~slavo-s
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Niestety tak sobie wątek zamknięty Mechanicznie - mają dobry dostęp do części w dobrych cenach, ceny usług też...
~GM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Pozytywnie zaskoczony wątek zamknięty Witam warsztat znalazłem w necie ,bo w moim mieście tj Wejherowie mechanicy...
~artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Najlepszy serwis w Gdyni i okolicach wątek zamknięty Szczerze polecam. Miałem usterkę tempomatu w Lancerze. Auto najpierw dwa razy...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

Polecam ten warsztat wątek zamknięty Naprawiam u nich samochód od kilku lat. Jestem zadowolony. Polecam ten serwis.
~nick66
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Szczerze polecam wątek zamknięty Serwisuje u nich od 4 lat, już moje drugie auto. Najpierw Seat teraz...
~Rav
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry