Widok

Jarek jarek zbaw nas

Kocham jarka kaczyńskiego szalenie modle sie za niego codziennie 6 godzin co roku jerzdze na jasnom gure sie modlic zeby żył wiecznie jak lenin wysylam pinionszki na radio ma ryja a mam dziewińset pińdziesiont renty niech zyje jarek nasz przyszly prezydent
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Słaba prowokacja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Czujne oko cenzora Crossa nie zawodzi. Doświadczenie dało o sobie znać. ORMO czuwa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Naprawde go kocham a cross to stary satyr i pełowiec
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdumiewają mnie ludzie, nie wiem gdzie chowani, pod szafą ? za kredensem ?, którzy nie mają pojęcia o innych ludziach, w tym tych którzy udzielają się publicznie. Widać gołym, nieuzbrojonym okiem, kto ma kwalifikacje polityczne do sprawowania funkcji publicznych, a kto nie ma. Przecież kwestię rozstrzygnął autorytet tej miary co Bartłomiej Sienkiewicz, minister, który wyraźnie powiedział, że "państwo jest teoretyczne" czyli "ch..., d..., i k..., k...". Potrzeba więcej ? Madrej głowie dość dwie słowie.

Więc mam pytanie - dla kogo serwujesz tę tandetę ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Chodzi mi o to że nie wolno tu pisać żle o kasi figurze
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to masz jeszcze wybór - weż pod lupę kogoś innego z 38 999 999 rodaków i tak powoli a systematycznie dojdziesz do 000000000.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie mam nic do Jarka ale... dzień przed urodzinami Aldiego, śniło mi się, że długo rozmawialiśmy...z Aldim ;). Uknuliśmy plan idealny spotkania. Jak to we śnie, skończyło się na tym, że na halę z basenem i zjeżdżalnią (tylko my dwoje, w wodzie po szyję) wpadła grupa reporterów. Zamieszanie i zaraz potem obudziłam się. Koszmar! Ostatni raz śnił mi się kilkanaście m-cy temu. Też nie dało się pogadać.
Jarek jeszcze mi się nie śnił ☺

Ps
Ciekawe co u Freda z pentagonu i jego tatuowanego orła (?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale to nie o to chodzi nie kumasz że ona za dużo pije?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co, kurdefaja, napić się już nie można?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kaśka mieszkam na bema 8 to niedaleko od ciebie w aldku lepsza jest gorzała i na dodatek też jestem za gorzałą katoliczką
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, kto to Aldi, ale mały Alfi dzielnie walczy. Czy Anglicy w imię jakichś sporów światopoglądowych chcieli udusić i pozbawić wody małe dziecko? Dziwny jest ten świat.

http://www.pch24.pl/z-ostatniej-chwili--lekarze-z-powrotem-podali-alfiemu-evansowi-tlen-i-wode--pch,59783,i.html#ixzz5DZe5ZAmw
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Donald => Don Ald=> Aldi :) ("Donaldino" za Marcinem Dańcem ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A to nie znam. Czasem widzę w tv jakiś taki projekt marketingowy, ale nie przepadam za reklamami. Jesienią będzie książka pewnego dziennikarza-plagiatora i myślę, że będzie dotykała prawdy o tym królu, co w swym majestacie nie pochylił się jeszcze nad losem chłopca, którego właśnie mordują ze szczególnym okrucieństwem przez uduszenie połączone z zagłodzeniem. No, jestem trochę pod***ny newsami

https://www.youtube.com/watch?v=wauzrPn0cfg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

"No, jestem trochę pod***ny newsami"
Temu służą ... ale Ty to wiesz.
Jestem Matką. Kilka tygodni temu miałam taką sytuację. Samochód "Rabena", z transportem do sąsiada, zastawił mi wjazd na działkę. Wysiadłam i biegłam do domu, w którym zostawiłam chorego Synka. Odwiozłam Córkę do szkoły i szybko wracałam do Małego.
Kierowca auta "Rabena", który stał rozkraczony na MOJEJ drodze, wyzwał mnie od psychicznie chorych i darł się do nieba "nikogo nie obchodzi pani chory syn!!!". Rozpoznałam w nim gościa, który kilkanaście miesięcy temy dostarczał mi towar, i którego tipowałam 50 pln za pomoc. Wtedy zachowywał się jak człowiek. Czekając aż odjadę moim autem, które zastawiało mu wyjazd, jak ostatni skur...n. :)
Żal mi takich ludzi i mam na nich wyje...ne.
Wróciłam wtedy do domu, do rozgorączkowanego Syna i wstąpiły we mnie siły Olbrzymów, Gigantów. Jeśli mogę stać to stoję. Gdy upadnę, będę się czołgała. Kiedy będę gotowa, przestanę sztachać się powietrzem.
To jest Życie! Wymagające, rządzące się swoimi prawami, które człowiek próbuje naginać do swojej wizji.
Trzeba (próbować) sięgać tam gdzie wzrok nie sięga. Ty akurat masz dobry wzrok więc nie daj się mamić i zwodzić.
Rób swoje, nie schodź ze swej drogi, nie odpuszczaj, nie uginaj się...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W cywilizacji śmierci los dzieci już nie do końca zależy od rodziców. Teraz to widać jak na dłoni. Bo to jest tak: rodzicom nie odpowiadają usługi świadczone przez szpital. Co robią? Zabierają dziecko do innego szpitala. Mają na to środki, ale tutaj to bez znaczenia, bo klinika w Rzymie zadeklarowała, że podejmie się terapii na własny koszt. Jednak okazuje się, że to niemożliwe, bo dziecko jest własnością państwa reprezentowanego przez sędziego. Rodzice w Anglii nie mają prawa zdecydować, w którym szpitalu leczyć własne dziecko? Mam nadzieję, że w Polsce jeszcze mają. Absurd pogania absurd. W międzyczasie pojawiają się przesłanki poddające w wątpliwość intencje szpitala:

http://www.bibula.com/?p=69857

oraz różne teorie spiskowe, które na razie tylko przyjmuję do wiadomości, ale nie powielam. Przy okazji powraca pytanie, czy przymus szczepionkowy nie jest też dowodem na zawłaszczenie sobie dzieci przez instytucje państwowe. Tu sprawa jest kontrowersyjna i nie wspominałbym o tym, gdyby nie to, że się zaangażowałem w sprawę i znalazłem coś, co świadczy o tym, że to było całkiem normalne i zdrowe dziecko:

http://sledczy24.pl/ck180425-8056-2-szczepionka-przyczyna-uszkodzenia-mozhu-alfiego-evansa/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

raven

Nie trafia do was. ludzie, bo nie jesteś jedyny w tym poglądzie, wniosek, jaki wyciągnąć można z analizy systemowej zasad ustrojowych, powiązanych w jakiś sposób z koncepcją natury człowieka. W społeczeństwie ludzkim mamy napięcie między domnującą sferą społeczną a indywidualną. W niektórych krajach, jak w Stanach, aspekt indywidualistyczny dominuje, ze szkodą dla aspektu wspólnotowego.

W demoliberalizmie akcentuje się czynnik indywidualistyczny, który prowadzi do rozpadu więzi wspólnotowych między jednostkami, a wynikające z tego szkody stara się kompensować aparat państwa, który przejmuje władzę nad obywatelami i ingeruje w ich życie - tak jak to się właśnie dzieje w przypadku decyzji sądu w Wlk Brytanii. W efekcie prowadzi to do totalitaryzmu.

Bez obalenia demoliberalizmu będzie tylko gorzej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

O proszę teraz towarzysz występuje przeciwko władzy?
Postradał zmysły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic nie rozumiem. W Stanach dominuje aspekt indywidualistyczny, a w demoliberalizmie, jak rozumiem dla odmiany, akcentuje się...czynnik indywidualistyczny?
Tu aspekt, tam czynnik... To nie jest język niemiecki, żeby jakieś subtelności w terminologii stosować. Pisz po ludzku i do ludzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

raven
Stany to po prostu krańcowy przyklad demoliberalizmu. W Eurpie z powodów historyczny jest nieco inaczej, ale i tu i tam system się sypie

A co języka, to nie da się mechaniki kwantowej opisać jezykiem potocznym. Z neurobiologią i psychologią ewolucyjną jest podobnie.
A człowiek jest po prostu oragnizmem biologicznym z jednej strony oraz elementem wspólnoty spolecznej z drugiej strony i z tego powodu społeczeństwa i ustroje mają kłopot. Napisałem o tym wczoraj notkę na temat natury ludzkiej a Ty już dzisiaj zapomniałeś ? Zerknij tam łaskawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podłożę do kominka i wrócę do szkicowania planów wilczych dołów i zapadni.
Ps
Dręczyły mnie te "odstające uszy".
Ta uwaga dotyczyła Darii, która mizdrzyła się do Mojego, kosztem mojej, skromnej osoby. Wyrwane z kontekstu, pobudzone kompleksem własnym czy może wskazówka (?)
Nie wnikam. Tak mi się przypomniało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I pomyśleć że piszecie to w temacie tak surrealistycznym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba pić wódkę bo to nie chemia ale jak się pije na przykład o pół nocy na jednej nodze to już wtedy zaczyna się surrealizm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wysoce yntelaktualny poziom dyskusji się zrobił. Wyzyny, wprost Himalaye, wyrafinowania, nieosiągalne dla takich żuczków jak ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A ty tu czego ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tu sprzątam, syf chciałem posprzątać, ale nie da się bo wżarł się głęboko. Herkulesie, przybywaj...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Weź się w garść, wrzuć się do śmietnika i będzie porządek jak nigdy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oh! Uwielbiam Poirota i uwielbiam Sucheta... i nie cierpię Admina za okaleczanie moich wpisów "blokadą antyspamową"
https://youtu.be/Ogw1EgEdV9g
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (770 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

do góry