Widok

Jarmark Wileński

Jarmark Wileński Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Jarmark Wileński, 7 września 2007 - 9 września 2007
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudownie!! Będzie powtórka z rozrywki sprzed roku, kiedy to w Nowym Porcie po rzece niosły się brzmienia aż do Zatoki :))
MA SA LA czekamy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jarmark wileński

impreza super szkoda że nie doceniamy innych naszych sąsiadów oni też są na pewno super !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę smutno,że ciągle zatrzymujemy sie na etapie Cepelii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

koncerty wieczorne były ekstra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

XXIII Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy (6 odpowiedzi)

UWAGA! START i META - przy Polsat Plus Gdynia ArenaPo raz dwudziesty trzeci (aż trudno nam...

Maryla Rodowicz (9 odpowiedzi)

To będzie wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej piosenki, która od dekad łączy pokolenia. W...

Festiwal I Love Italia: Al Bano oraz Ricchi e Poveri (7 odpowiedzi)

Al Bano i Ricchi e Poveri po raz pierwszy razem na jednej scenie w Polsce! Już 18 lipca w Operze...

do góry