Widok

Jarmark Wileński

Jarmark Wileński Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Jarmark Wileński, 7 września 2007 - 9 września 2007
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudownie!! Będzie powtórka z rozrywki sprzed roku, kiedy to w Nowym Porcie po rzece niosły się brzmienia aż do Zatoki :))
MA SA LA czekamy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jarmark wileński

impreza super szkoda że nie doceniamy innych naszych sąsiadów oni też są na pewno super !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę smutno,że ciągle zatrzymujemy sie na etapie Cepelii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

koncerty wieczorne były ekstra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy - URC 2026 (8 odpowiedzi)

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy (Ukraine Recovery Conference - URC 2026) odbędzie się w...

Morska parada statków (3 odpowiedzi)

Już 27 czerwca Gdynia ponownie stanie się morską stolicą Polski. W ramach tegorocznych obchodów...

Cudawianki 2026 | Lato zaczyna się #wGdyni (9 odpowiedzi)

Lato zaczyna się #wGdyni - to prawda znana od lat. Nie inaczej będzie i w tym roku. Już 27...

do góry