Jasia

Pracownie krawieckie Pasmanterie, tkaniny

Gdańsk, Żwirki i Wigury 12/17

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia Jestem bardzo zadowolona z usług tej pracowni. Panie doradzają, obsługa...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 17 lipca 2023

Ola - opinia Korzystam z usług Krawcowej Jasia od 3 lat i nigdy się nie zawiodłam. Panie...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 stycznia 2023

jan.j - opinia Korzystałem z usług tej pracowni kilka razy, i nigdy nie zmienie chyba, ze...
~jan.j
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Bożena - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi pod każdym względem-polecam z całego serca.
~Bożena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

Madzia - opinia wątek zamknięty Z usług Pani Jasi korzystam od zawsze, jest to osoba, która zna się na swoim...
~Madzia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

zszokowana - opinia wątek zamknięty Odradzam! Katastrofa! Niekompetencja pracowników przechodzi ludzkie pojęcie!...
~zszokowana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

uratują wszystko! wątek zamknięty Przemiłe panie naprawiły mi tony odzieży. Są bardzo kreatywne, pomocne, miłe...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 grudnia 2018

Wspaniałe kobiety wątek zamknięty Oddałam do zwężenia buty, kozaki wciągane ,4 szewcow odmówiło mi wczesniej,...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Super!! wątek zamknięty Gorąco polecam!Przemiła pani uratowała w 1 dzień moją sukienkę, w której...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Super zakład krawiecki na Zaspie wątek zamknięty Ja i moi znajomi jesteśmy bardzo zadowoleni z pracowni krawieckiej...
~Anna Bańka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Zwężanie marynarki wątek zamknięty Kilka dni temu oddałem marynarkę do zwężenia. Po 2 dniach miałem odebrać....
~daniel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Zwężanie koszuli, spodni wątek zamknięty Serdecznie polecam p.Jasię. Miła, sympatyczna i zna się na swoim fachu! Ma...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry