Widok

Jaszczur - opinia

Witam wszystkich potencjalnych klientów Kancelarii RIO. Miałem nie zawracać sobie głowy uzewnętrznianiem się na temat pracy tej kancelarii, ale napiszę kilka słów bo jak sobie przypomnę jak zostałem obsłużony, to znów mnie drgawki pobierają. Obsługa całkiem miła, pani Basia, Angelika, Iwona, Kamila, menager, prawnik Jan, ale był taki moment kiedy Kancelaria w mojej sprawie upadłościowej przeoczyła pewien szczegół. Szczegół na tyle istotny, że zostawiał mnie dosłownie bez skarpetek, bo moja bezpieczna umowa najmu lokalu użytkowego była do podważenia przez Syndyka. Dodatkowo zapomnieli sprawdzić ryzyka złożenia przez Syndyka skarg pauliańskich i cały misterny plan Kancelarii runął jak domek z kart. W początkowej fazie po odkryciu niedopatrzeń wyrażano do mnie zrozumienie i zainteresowanie, ale nic poza tym. Zostałem pozostawiony sam sobie z ogłoszoną upadłością i problemami własnymi, ale także z problemami moich bliskich i wszystkich tych, którym coś tam sprzedałem przez ostatnie 5 lat. Wyobraźcie sobie Państwo, że zaproponowano mi w takiej sytuacji dodatkową umowę abonamentową żeby mnie kompleksowo dalej "prowadzić" przez mój proces upadłościowy - za 1000/m-c. oczywiście plus VAT.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 6
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowny Panie Zbigniewie,

bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań. Oczywiście Pana sprawa nie została pozostawiona sama sobie. Jesteśmy otwarci na dalszą współpracę i wyjaśnienie Pana problemów. Dlatego do tej pory zaproponowaliśmy Panu w rozmowie telefonicznej i mailowej rozwiązania, które możemy dla Pana poprowadzić. Mecenas jest gotowa, aby poprawić Pana odczucia związane z naszą współpracą.

Jako zespół doświadczonych ekspertów, prawników i konsultantów codziennie osiągamy sukcesy i udowadniamy, że problemy finansowe da się rozwiązać.

Doceniamy, że zdecydował się Pan na nasze usługi. Jesteśmy jak najbardziej gotowi do dalszych działań i nasze rozmowy wciąż trwają, aby był Pan zadowolony. Dzięki Pana opinii zadbaliśmy o ulepszenie naszej obsługi i przykładamy wszelkie starania, aby codziennie udoskonalać jej proces.

Mamy nadzieję, że Pana odczucia poprawią się wciągu naszej dalszej współpracy i będziemy mieli okazję do owocnych rozmów.

Z uszanowaniem,
Zespół Kancelarii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry